poniedziałek, 06 maj 2019 09:37

Ostrów: Od 7 maja zamknięty dla kierowców most na Dunajcu

Napisała

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, że w dniach od 7 maja (wtorek) do 10 maja (piątek) zostanie wymieniona nawierzchnia na moście drogowym w miejscowości Ostrów na rzece Dunajec w ciągu drogi powiatowej 1346K relacji Tarnów - Wierzchosławice.

Obiekt będzie całkowicie wyłączony z ruchu na czas remontu. Zamknięcie mostu nastąpi 7 maja od godziny 6.00. Objazd, zgodnie z tymczasową organizacją ruchu, z Wierzchosławic drogą wojewódzką 975 do miasta Wojnicz, a następnie drogą krajową 94 oraz ulicą Krakowską i Czerwonych Klonów w Tarnowie. Z uwagi na duże natężenie ruchu sugeruje się omijanie węzła autostradowego Tarnów - Mościce i wjazd do miasta na węźle autostradowym Tarnów - Centrum.

Kierowców z gmin Radłów oraz Wietrzychowice prosi się o wybieranie w miarę możliwości wjazdu do Tarnowa drogą 973 od strony Żabna. Na moście zostanie na czas remontu dopuszczony ruch pieszo-rowerowy. Kierowców prosi się o zwracanie uwagi na tablice informacyjne oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania.

Przypominamy, że od 25 kwietnia w związku z remontem zamknięty został również most drogowy w miejscowości Zakliczyn w ciągu drogi powiatowej 1408K relacji Zakliczyn - Stróże. W miejscu prowadzenia prac zostanie zamknięta droga powiatowa. Sugerowany objazd do Zakliczyna - drogą powiatową 1410K relacji Zdonia - Czchów - Iwkowa. Planowany termin przywrócenia ruchu na drodze to czerwiec 2019 roku.

inf. Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.