wtorek, 14 maj 2019 13:40

Powiat tarnowski: Lubisz pływać? Zgłoś się do udział w Paraolimpiadzie Pływackiej „Bez granic”.

Napisała

20 maja w Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej odbędzie się sportowa rywalizacja dla osób niepełnosprawnych w pływaniu. Organizatorzy zapraszaja do udziału w niej osoby niepełnosprawne z terenu gminy Tarnów oraz całego regionu tarnowskiego.

- Możemy zapewnić, iż w Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej 20 maja o godz. 10.00 każdy uczestnik biorący udział w pływackich zmaganiach oprócz sportowej adrenaliny poczuje coś znacznie ważniejszego – akceptację, doping i uśmiech ze strony współzawodników - zachęcają organizatorzy: Gmina Tarnów, Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Paraolimpiada – jak sama nazwa wskazuje – nie ma granic – jest otwarta zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych, które posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Mogą przepłynąć tor dowolnym stylem, startują zgodnie z podziałem na rywalizację kobiet i mężczyzn w danej grupie wiekowej – a wszystko po to, by wyrównać szanse zawodników. Będą nagrody, dyplomy i medale, poczęstunek dla wszystkich, a co najważniejsze – ogrom radości i wspaniałej, ciepłej atmosfery.

Zgłoszenia do 17 maja należy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., drogą pocztową na adres: Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, ul. Krakowska 19, 33-100 Tarnów lub telefonicznie pod numerem tel. 14 688 01 37. Zgłoszenia powinny zawierać imię i nazwisko uczestnika, wiek, kategorię niepełnosprawności.

inf. UG Tarnów

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.