poniedziałek, 08 lipiec 2019 16:08

Tarnów. Atak nożownika podczas imprezy alkoholowej

Napisała

Groźnie dla 64-letniego tarnowianina zakończyła się impreza alkoholowa zorganizowana w nocy z soboty na niedzielę w jego tarnowskim mieszkaniu. Podczas spotkania towarzyskiego doszło do nieporozumienia i gospodarz został zaatakowany przez jednego z gości nożem.

Na razie nie wiadomo jakie motywy kierowały 49-latkiem, który zadał cios. Pewne jest natomiast, że zarówno on jak i właściciel nieruchomości byli kompletnie pijani i mieli około 3 promili alkoholu. Poszkodowany z raną kłutą brzucha został zabrany do szpitala, a nożownik do policyjnej izby zatrzymań. Na szczęście życiu tego pierwszego nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nad sprawą pracują obecnie policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum. Jeszcze dzisiaj sprawca, po usłyszeniu zarzutu uszkodzenia ciała, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności zostanie doprowadzony do tarnowskiej prokuratury, z wnioskiem o zastosowanie środków zapobiegawczych.

Info: KWP Kraków

Joanna Frydrych

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.