Tarnów: policjanci zagrają w "gałę" dla Julki Wyróżniony

Tarnowscy policjanci po raz drugi organizują halowy turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa małopolskiego. Tegoroczny turniej ma charytatywny charakter - wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na konto chorej Julki, córki tarnowskiego policjanta Mariusza Więcka.

17 lutego 2018r. w godzinach 8-15 na hali sportowej przy ulicy Chemicznej w Tarnowie odbędzie się II Turniej w piłce nożnej halowej, który honorowym patronatem objął Komendant Miejski Policji w Tarnowie. W tym roku celem przedsięwzięcia, oprócz sportowej rywalizacji, jest pomoc w dalszym leczeniu małej Julki, która cierpi na wiele wrodzonych i nieuleczalnych schorzeń.

W turnieju udział weźmie 10 reprezentacji komend policji województwa małopolskiego. Jego organizację wsparło wiele instytucji i osób prywatnych. Podczas zawodów odbędzie się zbiórka charytatywna oraz licytacja przedmiotów przekazanych na rzecz Julki m.in. przez: Janusza Kołodzieja, Rafała Sonika, Bartosza Kapustkę, Mateusza Klicha, Dariusza „Tiger” Michalczewskiego, Angelikę Kerber, reprezentację Polski w skokach narciarskich, reprezentację Polski w snowboardzie. Uzyskane w ten sposób fundusze z pewnością pomogą rodzicom Julki w zapewnieniu córci odpowiedniej opieki i rehabilitacji.

Info/foto: policja

Manuel Langer

Manuel Langer

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA