środa, 14 luty 2018 12:41

Tarnów: Popielec ważniejszy od Walentynek - nie bedzie dyskoteki na lodzie

Napisał

Dzisiaj, nie będzie dyskoteki na lodzie na lodowisku w Mościcach. Powodem jest Środa Popielcowa, rozpoczynająca w Kościele katolickim okres Wielkiego Postu.

Jak informuje ratusz: "Tegoroczne ferie szkolne w Małopolsce zbiegły się z Wielkim Postem, dlatego dyskotek na lodzie będzie nieco mniej niż zwykle. Na lodowisku w Mościcach nie odbędzie się dyskoteka jutrzejsza - z 14 lutego i piątkowa - z 16 lutego. Potańczyć na łyżwach będzie można w czwartek, 15 lutego. Na lodowisku przy ulicy Wojska Polskiego dyskoteki na lodzie będą się odbywać w dniach 19 – 22 lutego, czyli od przyszłego poniedziałku do przyszłego czwartku, od 20 do 21. Bilet wstępu na dyskotekę kosztuje tyle samo, co wejście na tercję, a tabelę opłat można znaleźć na stronach TOSiRu. Przypominamy również, wejścia na lodowisko poza dyskotekami kosztują w czasie ferii złotówkę, a dzieci do lat sześciu korzystają z tarnowskich lodowisk bezpłatnie przez cały sezon".

Info/foto: UM Tarnów

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.