czwartek, 12 kwiecień 2018 11:46

Radłów: zakończyła się przygoda z „Tymbarkiem”

Napisał

Niestety na meczach grupowych w finale wojewódzkim na obiektach Com Com Zone w Krakowie, zakończyły się rozgrywki Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” dla chłopców kategorii U-10.

W pierwszym meczu zmierzyli się z rówieśnikami z Dunajca Nowy Sącz. Mecz zakończył się ich zwycięstwem 6:1, trochę szkoda tego meczu, bo bramki stracone wynikały albo z błędów sędziego albo z braku zdecydowania. Kluczowym momentem tego spotkania była sytuacja przy wyniku 0:1, gdzie jeden z naszych chłopców nie trafił w sytuacji 100%. Drugi mecz zakończył się natomiast wygraną 6:2 z SP Brzączowice. Gdyby skuteczność w tym meczu była choć troszkę większa, to rozmiar wygranej mógł być o wiele większy, co dawałoby nadzieję na awans z najlepszym bilansem z 2 miejsca.

MGAS Radłów – Dunajec Nowy Sącz 1:6 (Hubert Seremet)
MGAS Radłów – SP Brzączowice 6:1 (Hubert Ogar x2, Karol Patuła x2, Hubert Seremet)

Skład: Patryk Ligęza, Karol Ligęza, Hubert Ogar, Hubert Seremet, Wiktor Stawarz, Tomasz Skubisz, Filip Kuczek, Karol Nowak, Hubert Hornik, Bartosz Bocoń, Karol Patuła Trener: Marek Kowalik

Info/foto: UG Radłów, Marek Kowalik

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.