Wiceminister Przedsiębiorczości i Technologii Marcin Ociepa obejrzał Zakliczyńską Strefę Aktywności Gospodarczej, w tym działającą od niedawna na jej terenie firmę – InduComp. Zadeklarował też rządowe wsparcie dla wprowadzanych przez samorząd gminy Zakliczyn innowacyjnych rozwiązań.

poniedziałek, 15 październik 2018 15:40

Tarnów: pół wieku razem, czyli „złoci małżonkowie”

Napisał

12 paxdziernika 18 par świętowało jubileusz 50-, 55- i 60-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Podczas uroczystości na Sali Lustrzanej prezydent Tarnowa Roman Ciepiela wręczył jubilatom medale Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za zasługi dla życia rodzinnego i społecznego.

poniedziałek, 15 październik 2018 15:37

Tarnów: straż miejska znów na Nadbrzeżnej Dolnej 7

Napisał

Tarnowscy strażnicy miejscy znów pracują pod adresem Nadbrzeżna Dolna 7. Po trwającym kilka miesięcy remoncie wrócili do zmodernizowanej, nowoczesnej siedziby. W budynku mieści się też Wydział Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Miasta Tarnowa i miejskie Centrum Bezpieczeństwa i Zarządzania Ruchem.

 

O prawdziwym pechu może mówić złodziej z Tarnowa. 27-latek włamał się do sklepu jubilerskiego, schował fanty do kieszeni i… zasnął pod biurkiem.  

poniedziałek, 15 październik 2018 09:04

Sklepowy złodziej w rękach tarnowskich policjantów

Napisała

Tarnowscy policjanci zatrzymali złodzieja sklepowego, który upodobał sobie drogerie. Jego łupem padły perfumy, warte ponad 2 tysiące złotych. Za wszystko odpowie przed tarnowskim sądem, a najbliższe miesiące spędzi „za kratkami”.

poniedziałek, 15 październik 2018 09:29

Wyborcze jaja

Napisał

1000 zł tygodniowo na każde dziecko, w tym poczęte, bezpłatne taksówki, budowa całorocznego krytego stoku narciarskiego, 1700 zł za piątkę na świadectwie szkolnym (to z oficjalnego „programu” jednego z kandydatów)… wybory samorządowe mamy na serio, ale nie wszyscy traktują je na serio, choć na serio w nich startują.

piątek, 12 październik 2018 11:36

Rada Powiatu V kadencji zakończyła pracę

Napisał

W Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej odbyła się ostatnia - XLVIII sesja Rady Powiatu Tarnowskiego V kadencji. Tym samym zakończyła się praca Rady w obecnym składzie. Podczas sesji miało miejsce również wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych dla pracowników PSPR w Tarnowie oraz strażaków ochotników z terenu powiatu.

piątek, 12 październik 2018 11:05

Lekkoatletyczne MP młodzików w Tarnowie

Napisał

Bardzo miła dla miasta informacja napłynęła z posiedzenia zarządu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Podjęta na nim została decyzja, że Tarnów będzie w przyszłym roku organizatorem Mistrzostw Polski młodzików (do lat 16) w lekkiej atletyce. Kontrkandydatami Tarnowa były Kalisz oraz Częstochowa.

czwartek, 11 październik 2018 10:06

W Tarnowie powstanie Centrum Usług Biznesowych?

Napisał

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii Marcin Ociepa zadeklarował wsparcie dla koncepcji powstania Centrum Usług Biznesowych, przedstawionej przez Kazimierza Koprowskiego, kandydata PiS – Zjednoczonej Prawicy na Prezydenta Tarnowa. Odbyło się w tej sprawie również spotkanie z tarnowskimi przedsiębiorcami.

Strona 1 z 64

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA