środa, 05 czerwiec 2019 11:50

Wadowice: Wkrótce Piknik Wojskowy. Możesz się przyłączyć

Napisał
fot. UM Wadowice fot. UM Wadowice

Już wkrótce w Wadowicach odbędzie się Piknik Wojskowy. Kto chciałby się włączyć w organizację wydarzenia, może kontaktować się z Urzędem Miejskim.

Piknik Wojskowy w Wadowicach odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia

Miasto zaprasza do udziału mieszkańców, jak i przedstawicieli wszystkich lokalnych organizacji, szczególnie militarnych.

– Ubiegłoroczny Piknik Wojskowy, zorganizowany przez Powiat Wadowicki, przyciągnął na stadion Skawy Wadowice prawdziwe tłumy mieszkańców. Organizatorem tegorocznego pikniku będzie tym razem Gmina Wadowice. To będzie wielkie patriotyczna impreza. Zróbcie ją razem z nami! – zachęca UM Wadowice.

Zainteresowani włączeniem się w organizację tegorocznego Pikniku Wojskowego mogą się kontaktować osobiście – w Urzędzie Miejskim (Wydział Promocji, pokój 23), telefonicznie – 692-622-587 bądź mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Piątkowska-Borek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.