czwartek, 26 wrzesień 2019 10:51

Wadowice: Uwaga kierowcy! Zbliża się koniec roku - wzmożone kontrole drogowe

Napisane przez
Wadowice: Uwaga kierowcy! Zbliża się koniec roku - wzmożone kontrole drogowe Celina Marchewka

Wczoraj, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali aż trzech kierowców, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h.

  

Około godz. 6:25, w Witanowicach  mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem, który przekroczył dozwoloną prędkość o 64 km/h. W terenie zabudowanym jechał z prędkością 114 km/h. Za dużo na liczniku miał również kierowca samochodu marki Dacia, który w Przytkowicach pędził z prędkością 108 km/h, przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Z kolei w Stanisławiu Dolnym „wpadł” kierujący renault, u którego policyjny miernik prędkości wskazał 104 km/h. Kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 km/h. Oprócz zatrzymanych na trzy miesiące uprawnień do kierowania, dwaj mieszkańcy powiatu wadowickiego oraz mieszkaniec powiatu gorlickiego zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

 

źródło: KPP Wadowice

 

Filip Kuras

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.