poniedziałek, 07 październik 2019 18:19

Zaginął Michał Kowalski ze Spytkowic

Napisał
fot. KPP Wadowice fot. KPP Wadowice

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach poszukuje 36-letniego Michała Kowalskiego. Ostatni raz był widziany 26 września w Zatorze.

MICHAŁ KOWALSKI, lat 36

Zaginiony ostatni raz widziany był 26 września 2019 roku około godz. 10:00 w Zatorze. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna poruszał się samochodem Range Rover Sport (kolor biały, nr rej. KR 8GC06).

Rysopis zaginionego Michała Kowalskiego:

Wzrost: 185 cm
Sylwetka: szczupła budowa ciała
Kolor oczu: brązowe
Włosy: krótkie, ciemne

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego, czarne spodnie dżinsowe, kurtkę koloru czerwonego i buty sportowe nad kostkę koloru jasno-beżowego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach tel: 33 872 92 00.

Niedokończone inwestycje w powiecie oświęcimskim

Zaginiony Michał Kowalski jest właścicielem Przedsiębiorstwa Budowlano-Inżynieryjnego PROTE ze Spytkowic. Firma ta miała wykonać trzy inwestycje drogowe w powiecie oświęcimskim. O jednej z nich pisaliśmy w artykule: „Robotnicy opuścili plac budowy! A ulicą nie da się przejechać”. Podobna sytuacja miała miejsce we Włosienicy i Brzezince. Po zaginięciu szefa pracownicy firmy nie pojawili się już na placach budowy.

Anna Piątkowska-Borek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.