Będzie parking w Przytkowicach Wyróżniony

W Gabinecie Burmistrza Miasta 30 stycznia br. odbyło się spotkanie dotyczące ustalenia zasad współpracy i finansowania zadania związanego z remontem zatoki parkingowej przy drodze powiatowej w miejscowości Przytkowice w sąsiedztwie kościoła parafialnego.

W spotkaniu tym udział wzięli Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty, Zastępca Starosty Wadowickiego Andrzej Górecki, Proboszcz Parafii pw. Przenajświętszej Trójcy ks. ks. Leszek Filipek, radni Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej z terenu Przytkowic Tadeusz Chrostek, Kazimierz Targosz, a także członkowie Rady Parafialnej.

Obecnie trwają prace przygotowawcze i projektowe z remontem zatoki postojowej, ustalono także zasady współpracy pomiędzy Gminą Kalwaria Zebrzydowska a Starostwem Powiatowym w Wadowicach.

Warto podkreślić, iż o remont parkingu w sąsiedztwie kościoła parafialnego wnioskowali mieszkańcy, radni z miejscowości Przytkowice podkreślając i jest to bardzo ważna i potrzeba inwestycja podnosząca także bezpieczeństwo.

 

Info/Foto: UM Kalwaria Zebrzydowska   

Mądry Natalia

Mądry Natalia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA