poniedziałek, 12 luty 2018 10:53

Będzie parking w Przytkowicach

Napisała

W Gabinecie Burmistrza Miasta 30 stycznia br. odbyło się spotkanie dotyczące ustalenia zasad współpracy i finansowania zadania związanego z remontem zatoki parkingowej przy drodze powiatowej w miejscowości Przytkowice w sąsiedztwie kościoła parafialnego.

W spotkaniu tym udział wzięli Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty, Zastępca Starosty Wadowickiego Andrzej Górecki, Proboszcz Parafii pw. Przenajświętszej Trójcy ks. ks. Leszek Filipek, radni Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej z terenu Przytkowic Tadeusz Chrostek, Kazimierz Targosz, a także członkowie Rady Parafialnej.

Obecnie trwają prace przygotowawcze i projektowe z remontem zatoki postojowej, ustalono także zasady współpracy pomiędzy Gminą Kalwaria Zebrzydowska a Starostwem Powiatowym w Wadowicach.

Warto podkreślić, iż o remont parkingu w sąsiedztwie kościoła parafialnego wnioskowali mieszkańcy, radni z miejscowości Przytkowice podkreślając i jest to bardzo ważna i potrzeba inwestycja podnosząca także bezpieczeństwo.

 

Info/Foto: UM Kalwaria Zebrzydowska   

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.