Ruszają zapisy na zajęcia stałe w WCK! Wyróżniony

poniedziałek, 20 sierpień 2018 15:56

Jak co roku Wadowickie Centrum Kultury przygotowało propozycje zajęć cyklicznych dla każdej grupy wiekowej. W ofercie znajdziemy zarówno dobrze znane nam grupy taneczne, wokalne, teatralne i manualne, jak i kilka całkowicie nowych propozycji. Nowością będzie także sposób zapisów, ponieważ tym razem, nie trzeba będzie nawet wychodzić z domu! Zapisy, które będą odbywały się za pośrednictwem formularza internetowego ruszają już 20 sierpnia br!

Najmłodsi w wieku od 3 do 6 lat będą mogli odkrywać świat na zajęciach manualnych oraz rytmicznych w Klubie Malucha, na specjalnie przygotowanych zajęciach tanecznych, a także podczas uwielbianego przez nich Kina Malucha. Dla nieco starszych dzieci i młodzieży przygotowano kilka innych propozycji. Młodym pasjonatom tańca WCK proponuje zajęcia taneczne, ponieważ grupy Psikus, A Kuku, Moderna, Równowaga oraz De Facto czekają na nowych tancerzy! Przyszłych aktorów, WCK zaprasza do Teatru Próg, a tych, którzy chcą połączyć obie pasje zachęca do zapisu na zajęcia... Teatru Tańca re – Wizja.

Ale to oczywiście nie wszystko! Młodzi artyści będą mogli rozwijać swoje talenty na zajęciach wokalnych, plastycznych, ceramicznych a nawet recytatorskich. Natomiast młodzieży chcącej współtworzyć ciekawe projekty nie może zabraknąć w grupie Wolontariatu WCK.

WCK nie zapomina także o dorosłych, którzy po pracy chcą rozwijać swoje pasje i kreatywnie spędzać czas w gronie rówieśników. Dla tej grupy, po raz kolejny uruchomiono zajęcia z Tańca Towarzyskiego, które w tym roku cieszyły się bardzo dużą popularnością a także nowe zajęcia Latino Solo, które powstają z myślą o osobach, preferujących „luźniejsze” formy taneczne. Dorosłym lubiącym aktywność manualną, dom kultury proponuje zajęcia plastyczne, ceramiczne, a także Klub Fotograficzny MAMARAZZI.

Szczegółowy program zajęć stałych można znaleźć na stronie Wadowickiego Centrum Kultury:

https://wck.wadowice.pl/kultura/wydarzenia_lista/nabor-na-zajecia-stale

Info: WCK

Mądry Natalia

Mądry Natalia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA