Przedszkole "Bajka" w Choczni już otwarte! Wyróżniony

18 września br. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni miało miejsce uroczyste otwarcie nowego oddziału przedszkolnego "Bajka" przez dyrektora Daniela Mastka.

Uroczystość otwarcia nowego oddziału rozpoczęła się punktualnie o godzinie 15:00 od przywitania przez dyrektora placówki przybyłych gości, którzy licznie zgromadzili się na sali gimnastycznej szkoły. Obecna na sali Wiceburmistrzyni Ewa Całus w kilku słowach podziękowała wszystkim zaangażowanym za ciężką pracę i życzyła dzieciom owocnej i przyjemnej nauki w nowych salach. Po oficjalnym przywitaniu i przemowach zaproszonych gości rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez przedszkolaków.

Po części artystycznej i gromkich brawach przyszedł czas na złożenie podziękowań w formie pięknych bukietów kwiatów, które trafiły na ręce osób zaangażowanych w powstawanie nowego oddziału.

Następnie p. Ewa Całus wraz z radnym Tomaszem Bąkiem rozdała przedszkolakom książeczki pt. "Tajemnica Wadowity" wydane przez Gminę Wadowice. Kolorowe publikacje sprawiły dzieciom wiele radości.
Następnym elementem programu było oficjalne przecięcie wstęgi i otwarcie "Bajki" , którego dokonali Burmistrz Wadowic dr Mateusz Klinowski wspólnie z przedszkolakami. Po oficjalnym otwarciu przedszkola obecny ksiądz Robert Młynarczyk poświęcił nowo powstałe sale przedszkolne. Wydarzenie zakończyło się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich zgromadzonych gości.

Gmina Wadowice przeznaczyła na projekt oraz realizację przedszkola środki w wysokości 1 246 246 zł.

Info/Foto: UM Wadowice

Mądry Natalia

Mądry Natalia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA