Jesień na dobre zagościła na naszych drogach, w związku z powyższym przypominamy wszystkim kierowcom, rowerzystom i pieszym o tym, aby w okresie jesienno - zimowym, przy zmiennych warunkach pogodowych zachowali szczególną ostrożność.

poniedziałek, 19 listopad 2018 16:09

Kino Mam w Wadowicach

Napisała

Kino Centrum w Wadowicach zaprasza na KinoMam czyli nowy projekt dedykowany mamom z małymi dziećmi – od niemowlaka do 3 lat.

poniedziałek, 19 listopad 2018 16:06

Mundurowi w Izdebniku i Skawinkach

Napisała

Wójt Gminy Lanckorona i Gminna Rada Seniorów zapraszają wszystkich mieszkańców sołectw Izdebnik i Podchybie, ze szczególnym uwzględnieniem seniorów na spotkanie z policjantem i strażakiem w środę 21 listopada o godz.18 w Domu Strażaka w Izdebniku.

poniedziałek, 19 listopad 2018 09:16

Wadowice: samochód uderzył w słup energetyczny

Napisała

Poważny wypadek w Wadowicach. Kierowca uderzył w słup energetyczny i zatrzymał się na drzewie.

Muzeum Miejskie zaprasza na kolejne spotkania w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania. W piątek 16 listopada br. o godzinie 17.00 w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury Michał Siwiec – Cielebon opowie o formowaniu jednostek legionowych w mieście. Z kolei w sobotę na Kościelnej 4 wernisaż wystawy poświęconej Przysposobieniu Wojskowemu Kobiet.

W ubiegłą sobotę, 10 listopada br., w przeddzień 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, odbyła się gala podsumowująca projekt „Historia jest kobietą”, realizowany tego roku przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego wadowickiej komendy wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna wsiadł za kierownicę mając w organizmie blisko 2,4 promila alkoholu.

W piątek 9 listopada br., w Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Kazimierzem Szymeczko – pisarzem książek dla dzieci i młodzieży, autorem wielu opowiadań historycznych, który za promowanie barwnej i poprawnej polszczyzny został uhonorowany tytułem Ambasadora Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej.

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie serdecznie zaprasza na VI. Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Szachowy. Impreza odbędzie się 2 grudnia (niedziela) br. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie przy ul. Szewskiej 7.

Strona 1 z 52
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA