poniedziałek, 02 wrzesień 2019 16:58

Kabaret Młodych Panów w Wieliczce. Mamy wejściówki do wygrania!

Napisał

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani". I najnowszy program Kabaretu Młodych Panów w pełni to potwierdza! Już 26 października będziemy mogli razem z Kabaretem bawić się na w Hali Widowiskowo-Sportowej Solne Miasto w Wieliczce, ul. Tadeusza Kościuszki 15.

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. "To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

Bilety na występ można już kupować tutaj: Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Ale ci, którzy zdecydują się wziąć udział w naszym konkursie, mogą je wygrać! Mamy do dyspozycji 4 podwójne wejściówki.

Co zrobić, aby je wygrać?

To proste! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego lubisz kabarety?

i przesłać odpowiedź na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spośród osób, które prześlą prawidłowe rozwiązanie, wybierzemy 4, które wygrają podwójne wejściówki na występ Kabaretu Młodych Panów w Wieliczce 26 października w Solnym Mieście.

Odpowiedzi, wyłącznie mailem, prosimy przesyłać do 21 września 2019 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu należy podać:

  • odpowiedź,
  • imię i nazwisko lub nick,
  • mailowy adres zwrotny,
  • miejscowość zamieszkania

Pełny regulamin konkursu znajduje się na stronie www.glos24.pl

*** 

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Hala Widowiskowo-Sportowa Solne Miasto, Tadeusza Kościuszki 15

26.10.2019, godzina 17:00

***

Rozwiązanie konkursu:

Zaproszenia wygrywają:

Pani Elzbieta z Krakowa

Pani Agnieszka z Wieliczki

Pan Mateusz z Krakowa

Pani Agnieszka z Krakowa

Gratulujemy!

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.