Podpisanie umowy na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 4 Wyróżniony

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł podpisał umowę z wykonawcą na rozbudowę i częściową przebudowę budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieliczce. Wartość inwestycji to ponad 5 846 033 zł.

Podpisanie umowy pozwala na rozpoczęcie prac związanych z jedną z największych inwestycji edukacyjnych, które będą prowadzone w tym roku i potrwają do połowy 2019 roku.

Inwestycja ta polega na rozbudowie istniejącego budynku dydaktyczno- administracyjnego i częściowej przebudowie budynku szkoły podstawowej. Projektowana rozbudowa budynku dydaktyczno-administracyjnego szkoły polega na budowie od strony zachodniej działki i istniejącego obiektu trzykondygnacyjnego budynku z piwnicami. Rozbudowa ta funkcjonalnie będzie połączona z istniejącym budynkiem szkoły na każdej kondygnacji. W budynku projektuje się 12 sal dydaktycznych dostosowanych dla typowego oddziału szkolnego, świetlice, zaplecze sanitarne oraz szatnie.

Info/foto: UM Wieliczka

Manuel Langer

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA