Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka: popołudnie ze Straussem 2018

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka serdecznie zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Popołudnie ze Straussem”, który odbędzie się 26 sierpnia 2018 r. o godzinie 16.00 na dziedzińcu Zamku Żupnego. Lekkość, melodyczność oraz porywające do tańca dźwięki utworów Straussów i współczesnych im kompozytorów europejskich dostarczą niezapomnianych wrażeń wielbicielom muzyki klasycznej, a bogaty repertuar koncertów z pewnością zadowoli każdego słuchacza.

Utwory wykonywać będzie Orkiestra Straussowska OBLIGATO oraz soliści: Magdalena Pilarz Bobrowska – sopran i Łukasz Wroński – tenor.

Bilety w cenie 20 zł można nabyć na dwa dni wcześniej oraz w dniu koncertu w kasie Zamku, ul. Zamkowa 8. Informację o dostępności biletów można otrzymać pod numerem telefonu: 12 289 16 36.

Cykl „Popołudnie ze Straussem” otrzymał wyróżnienie w organizowanym przez Ministra Kultury i Sztuki Konkursie na „Najciekawsze Wydarzenie Muzealne 1995 Roku”.

Wydarzenie  zostało objęte patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018.

Info/foto: mat. pras.

Manuel Langer

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA