Marzena Gitler

Marzena Gitler

16 sierpnia w Olszówce zmarł Konrad Nawara. Miał 23 lata. Zmagał się z nowotworem. Jego choroba poruszyła wielu ludzi, którzy wspomogli rodzinę i Konrada finansowo i w organizacji zbiórki na leczenie za granicą. Rodzice Konrada dziękując wszystkim za pomoc, przybliżają okoliczności śmierci syna. 

Przewodniczący Rady Gminy oraz Wójt Gminy Tuszów Narodowy, Proboszcz Parafii pw. NMP w Borkach Nizińskich, Sołtys wsi Borki Nizińskie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Grochowem serdecznie zapraszają na Dożynki Gminy Tuszów Narodowy, które jutro odbędą się w Borkach Nizińskich.

TOPR prowadzi akcję ratunkową w jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach. Naczelnik TOPR, Jan Krzysztof, w rozmowie z portale RMF24.pl powiedział: ""Szanse na przeżycie poszukiwanych są absolutnie minimalne, ale walczymy do końca, dopóki ich nie znajdziemy".

Mszą świętą o godz. 18 w starym kościółku w Szczawie rozpoczął się dziś tradycyjny dwudniowy Odpust Partyzancki. To uroczystość upamiętniająca Armię Krajową.

Gmina Żabno otrzymała 750 tys. zł na modernizację stadionu sportowego w miejscowości Łęg Tarnowski. Środki pochodzą z programu "Sportowa Polska".

Gmina Ryglice otrzymała 2 776 900,00 zł dofinansowania na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w miejscowości Bistuszowa. Środki przyznano w ramach programu "Sportowa Polska".

Strona 1 z 592