wtorek, 11 grudzień 2018 11:03

Gdów: uczniowie trafili do sądu i więzienia

Napisał

Uspokajamy. Młodzież nie zrobiła nic złego. Wizyty w sądzie, więzieniu czy zakładzie poprawczym miały charakter edukacyjny. Odbywały się w ramach projektu „Przemoc to broń ludzi słabych”. Podsumowaniem całorocznych działań będzie wernisaż wystawy prac fotograficznych, który odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 16:00 w Centrum Kultury w Gdowie.

wtorek, 11 grudzień 2018 11:00

CKiT: Św. Mikołaj w świetlicach

Napisał

Sześć świetlic i jeden Święty Mikołaj :-) Zgodnie z zapowiedziami w pierwszych dniach grudnia do naszych placówek w Kokotowie, Lednicy Górnej, Mietniowie, Janowicach, Sułkowie i Sygneczowie przybył sympatyczny Święty, który przygotował dla dzieci worek pełen prezentów i dodatkową atrakcję w postaci przedstawień teatralnych. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

wtorek, 11 grudzień 2018 10:58

CKiT: Ferie w swietlicach środowiskowych

Napisał

Jak co roku zapraszamy do udziału w feriach środowiskowych dla dzieci w świetlicach prowadzonych przez Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.

wtorek, 11 grudzień 2018 10:49

CKiT: Wigilia dla mieszkańców

Napisał

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na tradycyjną Wigilię dla mieszkańców, która odbędzie się 23 grudnia 2018 roku na Rynku Górnym w Wieliczce. W programie od godz. 11.00 wspólne kolędowanie, degustacja wigilijnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, akcja charytatywna Zespołu Parafialnego „Caritas”, prezentacja drzewek świątecznych dekorowanych przez szkoły i przedszkola oraz wręczenie nagród w konkursie na najpiękniejszą choinkę w ramach akcji „Choinka z klasą”.

W Szczecinku w sobotę 8.12.2018r. odbył się XXXV Puchar Polski Seniorów Kyokushin Karate i XV Puchar Polski Młodzików, Juniorów, Juniorów Młodszych. W zawodach wzięło udział około 450 zawodników z całej Polski. Ze względu na tak dużą frekwencję turniej trwał od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych.

poniedziałek, 10 grudzień 2018 11:27

Niepołomice: 70 lat przedszkola

Napisał

7 grudnia Przedszkole Samorządowe im. św. Kingi w Podłężu świętowało jubileusz 70-lecia swojego istnienia.

32-letni mieszkaniec powiatu wielickiego handlował w Niepołomicach obwarzankami i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że oprócz precli w swojej ofercie miał także… marihuanę i amfetaminę.

piątek, 07 grudzień 2018 12:25

Termomodernizacja na terenie gminy Wieliczka

Napisał

Trwają prace związane z realizacją I etapu projektu „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie Gminy Wieliczka etap I oraz etap II”.

Groźna sytuacja w wielickich Przebieczanach. Wczoraj w nocy spłonęły dwa samochody osobowe.

Strona 1 z 86
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA