Sejmowa Komisja Polityki Społecznej na czele z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbietą Rafalską odwiedziła dziś Środowiskowy Dom Samopomocy w Tomaszkowicach. Delegację w budynku Urzędu Gminy Biskupice powiadał wójt - Henryk Gawor w asyście dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Tomaszkowicach - Elżbiety Dudy oraz kierownika Referatu ds. organizacyjnych - Romana Wcisło.

piątek, 21 wrzesień 2018 11:45

W Cichawie powstanie nowy zbiornik wody

Napisał

Gmina Gdów pozyskała 200 000,00zł z budżetu Województwa Małopolskiego na realizację inwestycji pn.: "Budowa zbiornika wody surowej przy stacji uzdatniania wody w miejscowości Cichawa w Gminie Gdów".

środa, 19 wrzesień 2018 15:22

3 letni piłkarze w Szkole Futbolu Staniątki

Napisał

Szkoła Futbolu Staniątki we wrześniu 2017 roku po raz pierwszy zorganizowała zajęcia sportowe dla 3 latków. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy a głównym akcentem podczas zajęć jest zabawa i miła atmosfera.

środa, 19 wrzesień 2018 13:46

Kłaj: Pawełek lubi łowić ryby

Napisał

Pasje mogą być bardzo różne. Najbardziej wartościowe są jednak te, które można dzielić z najbliższymi. Pawełek lubi łowić ryby. Na ostatnich „Gminnych Zawodach Wędkarskich -Lato 2018” pod opieką Dziadzia, zdobył II miejsce.

środa, 19 wrzesień 2018 13:38

CKiT: Słodki Wtorek: Cappuccino lekkie jak puch

Napisał

Zapraszamy na powakacyjny SŁODKI WTOREK do Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. 25 września o godz. 17:00 spotkamy się z Kołem z Lednicy Górnej. Wstęp 5zł.

środa, 19 wrzesień 2018 13:35

CKiT: WARSZTATY „SMOKEY EYE”

Napisał

Od października zapraszamy na drugi cykl warsztatów dla kobiet. W czasie czterech spotkać poznamy tajniki makijażu: smokey eyes, glamour, makijażu dziennego oraz wieczorowego. Warsztaty poprowadzi Joanna Dąbek Make-up Artist

środa, 19 wrzesień 2018 13:30

CKiT: MAŁOPOLSKA GALA FECHTUNKU HISTORYCZNEGO

Napisał

W sobotę 15 września w SOLNYM MIEŚCIE odbyła się MAŁOPOLSKA GALA FECHTUNKU HISTORYCZNEGO - pierwsza w Europie i prawdopodobnie na świecie profesjonalna tego typu gala zorganizowana przez Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce wraz z Krakowską Szkołą Fechtunku. 11 zakontraktowanych profesjonalnych pojedynków, 22 najlepszych polskich szermierzy historycznych, 6 pojedynków na miecze długie, 2 na szable, pojedynek rapierowy, kordowy oraz walka rycerska. Starcia miały miejsce w oktagonie, w blasku reflektorów, a wszystko zostało suto okraszone barwnym komentarzem na żywo.

środa, 19 wrzesień 2018 13:24

CKiT: KULTURALNY MARATON DLA WOJTKA

Napisał

Sobota 15 września upłynęła na wielickim rynku pod znakiem KULTURALNEGO MARATONU DLA WOJTKA - całodniowego wydarzenia charytatywnego, z którego dochód przekazany został na leczenie i rehabilitację Wojtka Bieli z Pawlikowic. Ten pełen pasji i sportowego ducha walki młody człowiek uległ poważnemu wypadkowi i aktualnie przebywa w szpitalu w ciężkim stanie. Przed Wojtkiem długa i kosztowna rehabilitacja, której miesięczny koszt wynosi nawet 25 tys. zł.

W finałowej odsłonie tegorocznej edycji FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ wielicka publiczność miała okazję wysłuchać niezapomnianego występu w wykonaniu FINESIS TRIO w składzie: Katarzyna Puch (sopran), Małgorzata Włodarczyk (gitara, lutnia), Paulina Tkaczyk (klawesyn).

Strona 1 z 68

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA