Na poważne utrudnienia w ruchu drogowym muszą być przygotowani kierowcy jadący autostradą A4. Po godzinie 12 na wysokości miejscowości Targowisko (powiat wielicki) doszło do kolizji trzech samochodów.

Trwa przebudowa ul. Krakowskiej wraz z budową rond.

środa, 17 październik 2018 12:03

Rozbudowa Domu Ludowego w Czarnochowicach

Napisał

Trwa rozbudowa Domu Ludowego w Czarnochowicach.

wtorek, 16 październik 2018 12:08

W Cichawie powstanie nowy zbiornik wody

Napisał

Ponad 500 000,00 zł. ma kosztować "Budowa zbiornika wody surowej przy stacji uzdatniania wody w miejscowości Cichawa w Gminie Gdów". Inwestycja będzie finansowana z funduszy pozyskanych z Województwa Małopolskiego.

Blisko 1000 osób zgromadziło się na hali Solne Miasto w Wieliczce, aby wspólnie przeżyć ukazanie świętości Jana Pawła II w interpretacji najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz teatralnej.

poniedziałek, 15 październik 2018 18:39

Dorota Chorąży: Nie świećmy żabom!

Napisał

– Jest problem z komunikacją w Wieliczce. Brak przystanków autobusowych. Przejścia dla pieszych – nieoświetlone – mówi Dorota Chorąży, kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Rady Miejskiej w Wieliczce.

poniedziałek, 15 październik 2018 16:00

Dzień Seniora w Wielickiej Mediatece

Napisał

W słoneczne, sobotnie popołudnie w Wielickiej Mediatece zgromadziło się grono seniorów gotowych i otwartych na nowe wyzwania i pasje.

poniedziałek, 15 październik 2018 15:56

Wieliczka: autobus J1 wydłużony do Panciawy

Napisał

Z dniem 13 października, kursy autobusu J1, obsługującego trasę Wieliczka-Rynek - Janowice, zostały wydłużone do pętli w przysiółku "Panciawa".

– Nie mamy kolegów w rządzie, z którymi możemy się dogadać, żeby dostać pieniądze dla gminy. Ale przecież nie o to chodzi, żeby te środki załatwiać przez kolegów w ministerstwie – mówiła Anna Polańska, kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Rady Powiatu Wielickiego w trakcie "Przedwyborczych rozmów na Rękawce" w redakcji Głos24.

Strona 1 z 75

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA