środa, 17 październik 2018 16:18

Radziechowy-Wieprz. II miejsce Bystrej i Brzuśnika!

Napisała

Sołectwa Brzuśnik i Bystra za wspólne zorganizowanie Zielonych Świątek otrzymały II. nagrodę w konkursie "Piękna Wieś Województwa Śląskiego" w kategorii Najlepsze przedsięwzięcie popularyzujące tradycje, obrzędy i zwyczaje.

11 października br. w Sali Sejmu Śląskiego wręczono sołectwom Bystra i Brzuśnik nagrodę: piękny puchar oraz nagrodę pieniężną w kwocie 5000zł.
- Gratuluję serdecznie sukcesu i składam gratulacje organizatorom Paniom z KGW z Brzuśnika i z Bystrej druhom strażakom z OSP Bystra, naszemu zespołowi regionalnemu „Grojcowianie”, całemu GCKPT Gminy Radziechowy-Wieprz oraz wszystkim mieszkańcom tych sołectw którzy przyczynili się do tego sukcesu. Wasze zaangażowanie zapał, bezinteresowność, pomysł i wykonanie było naprawdę niesamowite. Wiem, bo w tym przedsięwzięciu z dumą uczestniczyłem. Dzisiaj, w Katowicach, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w gali laureatów. Z CAŁEGO SERCA WAM DZIĘKUJĘ – powiedział Maciej Mika.

Info/Foto: UG Radziechowy-Wieprz

 

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.