piątek, 26 październik 2018 16:10

Żywiec: Zmiana organizacji ruchu 1 listopada

Napisała

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, co roku jest to czas wzmożonego ruchu na drogach oraz w rejonach nekropolii. Poniżej informujemy o zmianach w organizacji ruchu na terenie Żywca. Na terenie Żywca wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji ruchu:

Wzorem lat ubiegłych, wprowadzone zostanie oznakowanie dotyczące zakazu zatrzymywania się na odcinku od skrzyżowania ulicy Wichrowej i Moszczanickiej oraz w rejonie ulicy Wichrowej. Prosimy o zwrócenie uwagi na wprowadzone oznakowanie i stosowanie się do niego.

W rejonie cmentarza przy ul. Komonieckiego nie będzie zmian w organizacji ruchu. Zwracamy się z prośbą do kierowców, aby nie parkowali samochodów wzdłuż oraz na chodnikach dla pieszych.
W rejonie cmentarza przy ul. Stolarskiej w tym roku nie będzie zmian w organizacji ruchu. Parkowanie pojazdów będzie możliwe na parkingach wzdłuż ulicy oraz tradycyjnie na parkingu firmy „Famed”.

Info: KPP Żywiec

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.