czwartek, 06 grudzień 2018 16:18

Jeleśnia: agresywny 23-latek uszkodził policyjny radiowóz

Napisała

Szereg przestępstw ma na swoim koncie 23-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna najpierw awanturował się w domu, następnie uszkodził policyjny radiowóz, a w czasie zatrzymania był agresywny i znieważył mundurowych. Został jednak szybko obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty.

W poniedziałek policjanci z Jeleśni pojechali na interwencję do jednego z domów. Jak wynikało ze zgłoszenia awanturował się 23-latek. Jednak mężczyzna przed przybyciem patrolu uciekł. Policjanci porozmawiali z domownikami i przedstawili im sposoby rozwiązania problemów wychowawczych. Gdy zakończyli interwencję i wyszli przed budynek okazało się, że w radiowozie jest wybita szyba, a w środku znajduje się duży kamień.

Podejrzenia policjantów od razu padły na 23-latka. W krótkim czasie namierzyli go i zatrzymali. Podczas zatrzymania był on nadal bardzo agresywny. Znieważał policjantów. Został jednak szybko obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty.

Za naruszenie prawa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

 

 

Źródło: KPP Żywiec

Aleksandra Bieniek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.