wtorek, 19 marzec 2019 15:13

Ujsoły: Senior+ w Oravskiej Lesnej

Napisała

Członkowie Klubu Senior+ w Ujsołach po raz kolejny skorzystali z zaproszenia słowackich sąsiadów z Oravskiej Lesnej i wzięli udział w odbywającym się corocznie, w poniedziałek przed Środą Popielcową, ostatkowym balu seniorów, zwanym "Faśiangove posedenie seniorov".

Na słowackich gości czekała wspaniała zabawa, pełna radości, tańca i śpiewu, urozmaicona seniorskimi występami i popisami, a także bogata w niespodzianki i różnego rodzaju fanty loteria zwana „tombolą”.

- Od strony artystycznej seniorów gminy Ujsoły reprezentowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Złatnej, które specjalnie na tą okazję (wspierane męskim głosem Pana Krystiana) przygotowały repertuar góralskich i biesiadnych przyśpiewek. Atmosfera podczas balu jak zawsze pełna życzliwości i serdeczności potwierdzała, że między słowackimi, a polskimi seniorami, istnieje przypieczętowana już przyjaźń, która pewnie w niedługim czasie zaowocuje nowymi wspólnymi przedsięwzięciami - chwali UG Ujsoły.

Info/Foto: UG Ujsoły

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.