środa, 07 sierpień 2019 14:55

Żywiec: Poznajmy faunę i florę ścieżki dydaktyczno-przyrodniczej

Napisała

Miejskie Centrum Ekologiczne w Żywcu przedstawia kolejną ciekawą propozycję na wakacyjne sierpniowe przedpołudnie. Tym razem zaprasza na edukacyjny spacer z przewodnikiem po żywieckiej ścieżce dydaktyczno-przyrodniczej, zachęcając do poznania interesującej fauny i flory. Spacer już 14 sierpnia. Jak i kiedy się zgłosić?

Już 14 sierpnia o godz. 10.00 na ścieżce dydaktyczno-przyrodniczej w Żywcu odbędzie się spacer z przewodnikiem , który odbędzie się 14 sierpnia br., o godzinie 10.00, na ścieżce dydaktyczno-przyrodniczej w Żywcu.
Spacer będzie miał charakter edukacyjny, a tematem przewodnim będzie fauna i flora żywieckiej ścieżki dydaktyczno-przyrodniczej.

Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku - zachęcaja organizatorzy. - Zainteresowane osoby/placówki/instytucje udziałem w spacerze prosimy o dokonywanie rejestracji do dnia 13 sierpnia br. do godz. 12.00 pod numerem telefonu 33 475-42-80 (czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:30 - 15:30). Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

inf. i foto: MCE w Żywcu

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.