niedziela, 29 wrzesień 2019 20:22

Gilowice. Rozegrano I Turniej Tenisa Ziemnego. Sprawdź, kto wygrał

Napisał

14 Września odbył się I Turniej Tenisa Ziemnego w Gilowicach organizowany na szczeblu wojewódzkim. Reprezentanci Gilowic goszczący od lat na turniejach tego prestiżowego sportu w Lachowicach, odwdzięczyli się gościnnym zaproszeniem na turniej zorganizowany w swojej gminie. Odbył się on na kortach "Dworu Rychwałd ". 

W turnieju udział wzięło sześciu zawodników, grających w systemie każdy z każdym. Na podium uplasowali się następujący zawodnicy: trzecią lokatę zajął Stanisław Wnętrzak z Gilowic, srebro wywalczył Piotr Kroczek z Gilowic, a cały turniej wygrał niezwyciężony Mateusz Kachel z Lachowic. Tuż za podium uplasował się jeszcze jeden z reprezentantów naszej gminy, Ryszard Małysiak. W klasyfikacji końcowej Gilowice pokonały Lachowice, wygrywając turniej drużynowo.

Organizacja turnieju nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego i organizacyjnego prywatnych sponsorów. W tym miejscu organizatorzy wyrażają najserdeczniejsze podziękowania filantropom, którym nie jest obojętny los sportowców z gminy, a są nimi: Pani Wioletta Korczak, Pani Lucyna Ostrowska, Pani Ilona Walaszek, Państwo Jolanta i Bronisław Marszałek, Pani Halina Nida, Pani Krystyna Jędrysiak, Pan Piotr Lach.

 

Fot. i inf.: UG Gilowice

 

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.