Szymon Majewski

Szymon Majewski

Sądeccy policjanci przedstawili 26-letniemu mężczyźnie aż 11 zarzutów, po tym jak w trakcie przeszukania jego mieszkania znaleźli przedmioty pochodzące z kradzieży.

Mieszkaniec Śląska ścigał, a policjanci udzielili pomocy przedmedycznej pijanemu sprawcy kolizji drogowej. W ujęciu drogowego przestępcy niezwykłą rolę odegrało również drzewo rosnące tuż przy budynku oświęcimskiej komendy Policji, które „znokautowało” uciekiniera.

Wczoraj wieczorem po godzinie 21.30 policjanci realizując postanowienie o zatrzymaniu 31-letniego mężczyzny  pojechali do jego miejsca zamieszkania.

Wczoraj około godz. 10:40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie otrzymał zgłoszenie o kierowcy, który na stacji paliw na terenie Chrzanowa zatankował forda paliwem na kwotę 100 zł i odjechał się nie regulując płatności. Według zgłoszenia przekazanego dyżurnemu wynikało, że pracownik stacji udał się za złodziejem paliwa, którego ujął.

Powszechnie wiadomo, że alkohol jest trucizną, którego wpływ na organizm człowieka jest zgubny. Ma on działanie odurzające, zmieniające świadomość i uzależniające, a dawka przekraczająca 4 promili wywołuje senność, śpiączkę i może być zagrożeniem dla ludzkiego życia, podobnie zresztą jak pomysł łączenia alkoholu z jazdą samochodem.

W poniedziałek tj. 2 września br. pracownicy firmy budowlanej podczas pracy w rejonie szkoły w Lipnicy Wielkiej odnaleźli niewybuch. 

Strona 1 z 7