piątek, 15 luty 2019 13:36

Ogólnopolska Konferencja Prawo i Psychologia „Oczami Praktyka”

Napisane przez
Ogólnopolska Konferencja Prawo i Psychologia „Oczami Praktyka” Ogólnopolska Konferencja Prawo i Psychologia „Oczami Praktyka” ELSA Kraków / Sekcja Psychologii Sądowej KNSP UJ

Ogólnopolska Konferencja Prawo i Psychologia „Oczami Praktyka”

Już 29 marca, zapraszamy na konferencję, która jest współorganizowana przez ELSA Kraków i Sekcję Psychologii Sądowej KNSP UJ.

Ogólnopolska Konferencja Prawo i Psychologia „Oczami Praktyka” 

Naszym celem jest pokazanie, że połączenie wiedzy z zakresu prawa i psychologii pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych efektów w pracy zawodowej i nie tylko. Stawiamy przede wszystkim, jak wskazuje sama nazwa wydarzenia, na wymiar praktyczny, tak istotny dla przyszłych osób wykonujących zawód prawnika, psychologa, ale także negocjatora czy policjanta. Zgodnie z oczekiwaniami słuchaczy, podczas konferencji odbędą się dwa panele dyskusyjne z ekspertami oraz warsztaty, poruszające tematykę zasad i przebiegu przesłuchań w świetle kodeksu postępowania karnego oraz mediacji i negocjacji. Warsztaty staną się uzupełnieniem wiedzy teoretycznej zdobytej podczas udziału w panelach dyskusyjnych oraz umożliwią uczestnikom łatwiejsze i efektywniejsze przyswojenie wiedzy.

Temat konferencji jest na tyle uniwersalny, że zdobyta w ramach tego wydarzenia wiedza w szerokim zakresie może być wykorzystana zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Po więcej szczegółowych i bieżących informacji zapraszamy na nasze wydarzenie na portalu Facebook.

Więcej informacji również pod adresami poniższych stron :

Facebook : ELSA KRAKÓW 
Strona organizatora wydarzenia. 

Michał Kizlich

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.