piątek, 22 marzec 2019 12:49

Jak zdobyć pieniądze i rozwinąć start-up ?

Napisane przez
Xperts.PM! Xperts.PM!

Znamy ekspertów nadchodzącej edycji Xperts.PM!  Jak zdobyć pieniądze i rozwinąć start-up, to temat najbliższej edycji XpertsPM. Ekspertami spotkania będą przedstawiciele środowiska inwestorów, funduszy, firm crowdfundingowych, a także twórcy i managerowie start-upów oraz doradcy biznesowi. Wydarzenie odbędzie się 27 marca, jak zwykle o 18.00, w TAURON Arena Kraków. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Oto sylwetki ekspertów:

 

  • Rafał Roszak - Dyrektor Inwestycyjny YouNick Mint, od lat związany z projektowaniem nowoczesnych produktów i usług. Pracował m.in. w projektach sieci Wyższych Szkół Bankowych, Beyond.pl czy e24cloud – pierwszej polskiej chmury obliczeniowej. Wieloletni praktyk metod NPD (service design, design thinking, SIT).
  • Mateusz Tułecki - CEO, pomysłodawca i organizator kultowej konferencji Internet Beta, Partner w Beesfund, Co-founder w Sellizer. Socjolog zafascynowany nowymi technologiami i ich wpływem na wszystkie dziedziny. Za swoją działalność otrzymał tytuł Człowieka Roku Polskiego Internetu oraz statuetkę Lwa Podkarpacia.
  • Marcin Zaborowski - CEO Sellizer, zakochany w Internecie i nowych technologiach. Odpowiadał za tworzenie i budowę ponad 10 biznesów. Pracował dla ponad 200 marek, m.in. HTC, NB, 4F. W 2017 odpuścił wszystkie biznesy i 100% zawodowego czasu poświęca Sellizerowi – narzędziu do automatyzacji i analityki sprzedaży.
  • Sergey Butko - Co-Founder, Dyrektor marketingu CallPage. Najmłodszy uczestnik europejskiej listy Forbes 30 Under 30. Doświadczenie i wiedzę zdobywał realizując projekty marketingowe w firmie konsultingowej oraz tworząc strony internetowe.
  • Adam Weber - CEO Pomelody i Awake Creative Agency. Doświadczenie i wykształcenie muzyczne okazały się bezcenne w biznesie. Pomelody jest startupem edtechowym, który w 2018 roku został nagrodzony prestiżowym grantem dla najbardziej innowacyjnych firm z UE, ma na swoim koncie zakończone sukcesem kampanie crowdfundingowe na Kickstarterze i wspieram.to, a pierwsze finansowanie na etapie pomysłu udało się pozyskać w kilka dni. W Awake pracuje ze startupami, jak i korporacjami takimi jak Brainly, X-kom, PackHelp.
  • Piotr Proniewski – Adwokat, wspólnik w Kancelarii Adwokackiej Proniewski Przybyłka. Specjalista z zakresu prawa spółek i prawa gospodarczego. Założyciel i doradca prawny Aktywatora Innowacji - akceleratora przemysłowego z misją wspierania przedsiębiorców i wynalazców, w szczególności rozwijających projekty przyjazne środowisku i mające wpływ na poprawę jakości życia człowieka.
    Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Masz start-up, szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie! Zapisy na konferencję pod TYM LINKIEM

Loteria Orlen
Michał Kizlich

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.