wtorek, 23 kwiecień 2019 11:11

Poznaj nowe oblicze handlu - konferencja I Love Commerce

Napisane przez
I love commerce I love commerce I love commerce

Jako partner wydarzenia, już 10 maja zapraszamy na zgrywalizowaną konferencję o nowoczesnym handlu.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nasza konferencja nie nazywa się  I ❤ E-commerce, to znaczy, że… koniecznie musisz wziąć w niej udział.

Przegapiłeś/aś bowiem moment, kiedy e-commerce i klasyczna sprzedaż przestały być dwoma oddzielnymi światami. 
Commerce, czyli z ang. handel, to nie e-handel, nie e-commerce, nie eMarketing, tylko znacznie szersze pojęcie, obejmujące handel i sprzedaż zarówno w klasycznej formie, jak i internetowej. Na konferencji I ❤Commerce zobaczysz, jak szybko zacierają się różnice między światami online i offline.

We współczesnych realiach internetowa i klasyczna sprzedaż cały czas się przenikają – sklepy stacjonarne wchodzą do Internetu, a z kolei sklepy internetowe decydują się na otwieranie stacjonarnych placówek (lub chociaż show roomów) i tworzenie własnych linii produktów. 
Na I ❤Commerce zobaczysz, jak wejść do świata offline oraz jak wejść w świat online, maksymalizując efekty dzięki synergii, robiąc to sprawnie, czyli skutecznie i ekonomicznie.

Zapraszamy Cię na największą konferencję poświęconą commerce, czyli handlowi offline i online!

To nie jest kolejna konferencja poświęcona e-commerce…
To konferencja, na której omówimy, co robić, by maksymalizować swoją sprzedaż, zarówno w kanałach online, jak i offline.
Dlaczego? Finalnie dla Ciebie, jako przedsiębiorcy, liczą się wyniki.

Więcej na temat konferencji : PRZECZYTAJMichał Kizlich

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.