piątek, 02 luty 2018 15:24

Politechnika Śląska będzie gościć specjalistów od promocji szkół wyższych z całej Polski

Napisał

Rzecznicy prasowi oraz przedstawiciele biur promocji uczelni z całej Polski przyjadą na Politechnikę Śląską, aby wziąć udział w 30. edycji konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”, która w tym roku odbędzie się na gliwickiej uczelni. Specjaliści będą dyskutować na temat networkingu w promocji polskiego szkolnictwa wyższego. Uroczyste rozpoczęcie konferencji odbędzie się w poniedziałek, 5 lutego, w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Konarskiego 22B o godz. 10.00.

Podczas wydarzenia uczestnicy poznają sprawdzone, jak i nowe narzędzia networkingowe, a także dowiedzą się, jak dobrze wykorzystywać je w promocji uczelni. W programie znalazły się również warsztaty służące rozwijaniu umiejętności autoprezentacji pracowników uczelni, a także podnoszące ich kompetencje w zakresie zarządzania projektami promocyjnymi czy też wykorzystania nowoczesnych narzędzi marketingowych do udoskonalenia kampanii rekrutacyjnych. Tematem dyskusji będzie również popularyzacja nauki. Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie konferencji pozwolą na jeszcze wyższą profesjonalizację uczestników, na czym bez wątpienia skorzystają polskie uczelnie.

Stowarzyszenie „PRom” zostało utworzone w 2006 roku. Jest ono kontynuatorem długiej tradycji współpracy rzeczników prasowych i pracowników biur promocji polskich uczelni publicznych i niepublicznych. Otrzymało nagrody krajowe i międzynarodowe za swoją działalność. Tegoroczna konferencja będzie już 30. spotkaniem specjalistów ze szkół wyższych w całej Polsce. Po raz pierwszy odbywać się będzie na Politechnice Śląskiej.

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.