Mądry Natalia

Mądry Natalia

Wystawa poświęcona wydarzeniom z 1918 roku i spotkanie z pracownikami Ośrodka Karta, to kolejna odsłona świętowanej w tym roku przez Muzeum Miejskie 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

W wyniku nieszczęśliwych zdarzeń drogowych na przejściu dla pieszych w rejonie Przystanku PKS w ciągu Drogi Krajowej nr 52, Gmina Kalwaria Zebrzydowska w porozumieniu z GDDKiA w Krakowie opracowała dokumentację techniczną poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przedmiotowym odcinku drogi.

Sułkowicki Ośrodek Kultury co roku organizuje Inaugurację Roku Kulturalnego – imprezę, na której mają okazję wystąpić wszystkie działające w ośrodku grupy muzyczne, taneczne oraz wokaliści. Przedstawienie 14 października 2018 r. rozpoczęła świetnie ze sobą współgrająca Orkiestra Dęta z Sułkowic, gdzie nie przeciśnie się ani jedna fałszywa nutka, gdzie każdy takt i dźwięk jest perfekcyjnie dograny. Orkiestrą dyryguje od kilku już lat Andrzej Moskal.

W przeddzień Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania w bibliotece szkolnej Książa Małego rozpoczęto akcję czytelniczą pod hasłem „ Nie jestem sam - bo książkę mam”.

Strona 1 z 703

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA