Michał Kizlich

Michał Kizlich

"Klasyczne Rozpoczęcie Sezonu 2019" - Już po raz dziewiąty 4 maja do Brzeska zawitają posiadacze oraz pasjonaci pojazdów zabytkowych.

Jest to cykliczna impreza która na stałe jest wpisana w kalendarz imprez motoryzacyjnych. Organizatorzy czyli klub "Pojazdy Zabytkowe Brzesko" oraz Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku przewidują obecność podobnie jak w zeszłym latach około 150 "oldimerów". W tym roku zlot tradycyjnie rozpocznie się o 9:00 na parkingu przy ul. Jana Pawła ll w Brzesku. Po mszy oraz poświęceniu pojazdów uczestnicy paradą przez miasto udadzą się na południe do pobliskiego Czchowa oraz Lipnicy Murowanej by tam zaprezentować swoje samochody oraz motocykle. 

Liga Mistrzów UEFA w Multikinie - kolejny wieczór piłkarskich zmagań w krakowskim Multikinie.

W tym tygodniu w Krakowie, odbywa się tydzień sztuki, KRAKERS Cracow Art Week. W tym czasie, jednoczą się galerie oraz artyści, by w jednym tygodniu zorganizować w ramach swoich przestrzeni wystawienniczych, wernisaże oraz inne wydarzenia towarzyszące. Całą inicjatywę łączy co roku jedno hasło, które w tym roku brzmi SKOK, a każde miejsce interpretuje je na swój własny sposób.

Jako parton medialny mamy wielką przyjemność zaprosić na "ZABARBAR" czyli pierwsze w Polsce Targi organizowane przez ludzi gastronomii dla ludzi gastronomii. Spotykamy się przy krakowskim rynku – w Pałacu Czeczotka. Barmani, kelnerzy, szefowie sali, managerowie, ludzie tworzący naszą rzeczywistość, mający wpływ na wygląd naszych dań, cocktaili, restauracji. To dzięki nim wielka maszyneria gastronomii działa nieprzerwanie od lat.

W dniu 31.03.2019 r. odbyły się zmagania w rozgrywkach Orlen Mini Cup w Stróży.
Jest to cykl trzech turniejów mini siatkówki w kategorii trójek i dwójek dziewcząt realizowany przez Fundacje Akademia Małego Sportowca we współpracy z PKN Orlen S.A.

Pierwszy raz zmienia wszystko! – „After” przedpremierowo  - 11 kwietnia w ramach cyklu „Kino na Obcasach”
After” – godny następca „50 twarzy Greya” na podstawie światowego bestsellera przedpremierowo 11 kwietnia podczas Kina na Obcasach w Multikinie.

 

Strona 1 z 5