czwartek, 29 listopad 2018 13:32

Nowe mieszkania na Krowodrzy w Krakowie – jak znaleźć idealne M?

Napisał

Chcesz zamieszkać w Krakowie? Szukasz mieszkania dla siebie i rodziny? Krowodrza to doskonała dzielnica dla Ciebie, bo wszędzie będziesz miał blisko. Dowiedz się, jak wybrać idealny lokal.

Rynek pierwotny, czy wtórny?

Jednym z pierwszych wyborów, które musi podjąć każdy, kto poszukuje mieszkania, jest określenie, czy lokal ma pochodzić z rynku pierwotnego, czy też wtórnego. Nowe mieszkania na Krowodrzy w Krakowie są dobrze zlokalizowane, dzięki czemu są doskonałą alternatywą dla mieszkań używanych położonych w innych dzielnicach. Każdy, kto zamieszka na północy Krakowa, nie będzie miał problemu z dotarciem do innych dzielnic miasta, a to z uwagi na rozbudowaną sieć dróg. Mieszkańcy Bronowic mają też dostęp do komunikacji miejskiej, dzięki czemu mogą zrezygnować z posiadania samochodu.

7 Życzeń – osiedle, które powstaje na Bronowicach

Jednym z deweloperów, który buduje w Krakowie, jest Ekopark. Spółka odpowiada za realizację osiedla 7 Życzeń położonego właśnie na Bronowicach. Na przyszłych mieszkańców czeka ponad 200 lokali mieszkalnych o powierzchni od 38 do 123 m kw. Na co możesz liczyć, jeżeli zdecydujesz się na ofertę właśnie tego dewelopera? Nowe mieszkania na Krowodrzy w Krakowie, które są dostępne w ramach inwestycji 7 Życzeń, są przeznaczone zarówno dla singli, jak i rodzin. Mieszkańcy mogą liczyć na ciszę – okolica jest spokojna, bezpieczna, a samo osiedle jest ogrodzone.

Sklepy, tereny rekreacyjne - wszystko w zasięgu ręki

Jeżeli wybierzesz nowe mieszkania na Krowodrzy w Krakowie i zamieszkasz na osiedlu 7 Życzeń, blisko będziesz miał zarówno do punktów usługowo-handlowych (np. Galeria Bronowice, Castorama w odległości 1 km), jak i terenów rekreacyjnych (Las Wolski, ZOO w odległości ok. 8 km). W pobliżu osiedla znajdują się również placówki edukacyjne i kluby sportowe, w których możesz zapisać się m.in. na zajęcia fitness. Na najmłodszych czeka plac zabaw znajdujący się na terenie osiedla. Więcej na https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-krowodrza/.

Mieszkaj wygodnie i w ładnej okolicy

Osiedle 7 Życzeń zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Nowe mieszkania na Krowodrzy w Krakowie wyróżniają się zarówno rozkładem pomieszczeń, jak i przestronnymi tarasami. Same budynki są nowoczesne, eleganckie i doskonale wpisują się w dotychczasową przestrzeń. Chcesz mieszkać wygodnie i z dala od miejskiego zgiełku? Sprawdź ofertę Ekopark i wybierz mieszkanie dla siebie oraz swojej rodziny.

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.