czwartek, 17 październik 2019 14:16

Setki ludzi na otwarcie sklepu Lidl w Zabierzowie [KONKURS]

Napisał
Otwarcie Lidla w Zabierzowie Otwarcie Lidla w Zabierzowie

17 października punktualnie o godzinie 7:00 przy ul. Rzemieślniczej 1 otwarty został pierwszy sklep sieci Lidl Polska w Zabierzowie. Z okazji otwarcia na klientów czeka specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W sklepie klienci będą mogą znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 17 października do niedzieli 27 października wiele artykułów objętych jest specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Zabierzowie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, czeka pyszna kawa i kiełbaski z grilla, a także wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych oraz atrakcyjne promocje na wybrane artykuły.

Sklep sieci Lidl w Zabierzowie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1300 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 09:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 80 miejsc parkingowych.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Zabierzowie” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication, Lidl Polska.

 

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 32 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670.

 

Więcej informacji o sklepie

www.lidl.pl

https://www.facebook.com/lidlpolska

https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

***

KONKURS 

17 października o godzinie 7:00 przy ul. Rzemieślniczej 1 otwarty został pierwszy sklep sieci Lidl Polska w Zabierzowie. Z okazji otwarcia na klientów czeka specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

To jednak nie koniec inauguracyjnych  niespodzianek! Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę LIDL:

3 Kosze  smakołyków z produktami Lidla !!!

Zasady są nieskomplikowane – odpowiedz na jedno banalnie proste pytanie :

Niedawno Lidl Polska oddał w ręce klientów nową aplikację ułatwiającą zakupy. Jak nazywa się ta aplikacja.

  1. A) Lidl Plus                             B) Lidl’n’shop                            C) Lidlowa skarbonka

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści należy podać swoje imię i nazwisko lub nick – to warunek konieczny do odbioru nagrody). Czekamy do 21 października do godziny 12:00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową.

Regulamin Konkursu

Mateusz Łysik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.