(red)

(red)

W czasie tegorocznych ferii w województwie śląskim dzieci i młodzież mogą podróżować Kolejami Śląskimi za darmo.

Automatyka przemysłowa, jak sama nazwa wskazuje, ma na celu zautomatyzowanie, a co za tym idzie skomputeryzowanie i przyspieszenie procesów produkcyjnych. Konsekwencją wprowadzenia tego rozwiązania jest m.in. zminimalizowanie ilości pracowników koniecznych do wykonania danego zadania.

Rozwój cywilizacyjny, obok wielu szans, niesie również za sobą bardzo wiele zagrożeń. Jednym z nich jest postępująca degradacja środowiska, a także spadek jakości powietrza z uwagi na sporą ilość zanieczyszczeń. Oczywiście nie pozostaje to bez wpływu na nasz organizm, dlatego tak ważne jest poznanie wszystkich zagrożeń, ale przede wszystkim - możliwości pozbycia się ich. Jednym z najpopularniejszych i głośnych w ostatnich czasach problemów jest problem właśnie smogu. Na czym on polega, co jest jego przyczyną oraz o co chodzi w całej tej aferze ze smogiem? Zapraszamy po odpowiedzi do naszego opracowania.

Prezydenci największych miast na co dzień nie korzystają z osobistej ochrony. „To wbrew naszej pracy" - powiedział Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. Po najświeższych groźbach zabójstwa ochronę policji otrzymał prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.
Strona 1 z 252
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA