(red)

(red)

W dobie bankowości elektronicznej mamy szansę zlecać przelewy w dowolnej chwili i z każdego miejsca na świecie. Co jednak zrobić, gdy pomylimy się, wprowadzając dane odbiorcy? Jak odzyskać pieniądze przesłane na zły numer konta?

Kończysz w tym roku szkołę i zastanawiasz się: co dalej? Liceum czy technikum? Jaki zawód wybrać? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć na zbliżającym się Festiwalu Zawodów w Małopolsce. Przyjdź w dniach 21-23 marca i sprawdź, co będzie dla Ciebie najlepsze. Widzimy się w hali EXPO Kraków.

Do 30 kwietnia 2019 roku trwa okres rozliczeniowy z Urzędami Skarbowymi. Warto zwrócić uwagę na kary jakie grożą z tytułu niezapłacenia podatku w terminie.

Wisła Kraków wydała oświadczenie w sprawie skandalicznego dopingu kibiców jednej i drugiej drużyny w trakcie derbów Krakowa. „… naganne i nieprzemyślane zachowanie części kibiców naszego Klubu było odpowiedzią […] na prowokację ze strony fanów Cracovii” – pisze w oświadczeniu klub.

Wystartują byli premierzy, obecni ministrowie, posłowie i senatorzy. Kto z kim będzie walczył o zwycięstwo w poszczególnych okręgach? Czekają nas naprawdę gorące pojedynki.

Używanie telefonu komórkowego w czasie prowadzenia samochodu może skończyć się wypadkiem drogowym. Wciąż jednak bardzo wielu kierowców podczas jazdy pisze SMS-y lub rozmawia, trzymając telefon w ręce. Odpowiedzią na to zagrożenie mogą okazać się kamery wykrywające nielegalne korzystanie z telefonu w czasie jazdy, które są właśnie testowane w Australii.

Strona 1 z 188

Ostatnio na głos24