(red)

(red)

Kampania zbliża się do końca, za kilka godzin obowiązywać zacznie cisza wyborcza. Dlatego publikujemy ostatni sondaż przedwyborczy w Gminie Jabłonka. Kto wygra wybory na Wójta Gminy?

– To mieszkańcy, także młodzi wybierają wójta. I decydują o przyszłości naszej gminy – mówił w Piotr Holla, kandydat na Wójta Gminy Jabłonka w wywiadzie dla Głosu24.

Krakowski Plac Wolnica, a w Nowym Sączu tamtejszy Park Etnograficzny – to w tych przestrzeniach przez najbliższy miesiąc będą gościć eksponaty inspirowane małopolską wsią, zachęcając do refleksji, czym jest ona dziś dla mieszkańców: sielską krainą dającą wytchnienie od miejskiego zgiełku czy wręcz przeciwnie – miejscem nieustannej, wytężonej pracy. O tym, jak wygląda codzienne życie na wsi opowiada też wystawa pokonkursowa „Niezwykła małopolska wieś” czyli panorama 100 zdjęć z 35 wyróżnionych miejscowości prezentowana w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu. 

Jak zatrzymać w Brzesku młodych mieszkańców? Czy Okocimski Klub Sportowy może grać w 1. lidze? Czy zgodziłby się Pan na osiedlenie w Brzesku grupy uchodźców? Na między innymi takie pytania odpowiadali dwaj kandydaci na urząd Burmistrza Brzeska – Grzegorz Wawryka i Krzysztof Ojczyk.

Strona 1 z 200

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA