Izabela Trojanowska z zespołem w Kijów Centrum Wyróżniony

Izabela Trojanowska z zespołem w Kijów Centrum

Izabela Trojanowska po kilkuletniej przerwie powróciła na rynek muzyczny z nową płytą „Na skos”. Charyzmatyczna wokalistka wkracza na scenę z nowym materiałem, dobrym brzmieniem, magnetyczną urodą i … nową fryzurą. 29 października wystąpi w Kijów Centrum w Krakowie. Bilety są już w dystrybucji. 

Największe sukcesy, zarówno jako aktorka jak i piosenkarka, święciła na przełomie lat 70-tych i 80-tych. Rozpoznawalność dały jej występny z Budką Suflera. Piosenki z debiutanckiej płyty „Iza” skomponowane przez Romualda Lipko zna dzisiaj cała Polska. „Wszystko czego dziś chcę i „ Tyle samo prawd ile kłamstw” to do dzisiaj hity. Promujące ją single rozeszły się w nakładzie ponad 300 tys. sztuk. 

Po zakończeniu współpracy z Budką Suflera po wspólnej trasie w lutym 1981 promującej wydanie ich wspólnego albumu, z Trojanowską rozpoczął współpracę wrocławski zespół Stalowy Bagaż. Z tym zespołem Trojanowska wystąpiła także na festiwalu w Opolu w 1981, śpiewając m.in. „Pieśń o cegle”.

Druga płyta „Układy” (1982) z przebojami takimi jak tytułowe „Układy”, „Karmazynowa noc” i „Obejdzie się bez łez”, która powstała przy współpracy m in. z Andrzejem Mogielnickim i Janem Borysewiczem stała się jedną z ważniejszych w historii polskiej muzyki rockowej.

Nowa płyta "Na skos" to powrót do tradycyjnego rockowego grania, od jakiego Iza zaczynała swoją karierę muzyczną. Kompozytorem piosenek jest Jan Borysewicz, dzięki czemu na płycie słychać wyraźnie brzmienie dobrze znane z pierwszych albumów Lady Pank i wspomnianej płyty „Układy”. Ten ciekawy i osobisty album będzie z pewnością ucieszy fanów klasyki polskiego rocka.

Partonem medialnym koncertu jest Głos24.

Bilety na koncert w Kijów Centrum można już rezerwować.

Ostatnio zmieniany czwartek, 17 sierpień 2017 10:42
Powrót na górę
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA