czwartek, 29 listopad 2018 16:31

Spotkanie ze zwyciężczynią Eurowizji w Bonarce

Napisał

2 grudnia o godz. 13:00 w Bonarce odbędzie się spotkanie z Roksaną „Roxie” Węgiel – laureatką konkursu Eurowizji Junior 2018. W programie: koncert połączony z pokazem tanecznym oraz ścianka na wspólne selfie z artystką. Żaden fan nie wyjdzie również bez autografu. Wydarzenie w Bonarce jest częścią akcji promującej kolekcję Reporter Young – MADE BY ROXIE.

Roksana Węgiel, znana jako Roxie, jest jedną z największych nadziei polskiej sceny muzycznej. 13-letnia wokalistka wygrała pierwszą edycję programu The Voice Kids oraz nagrała kilka popularnych piosenek, w tym Zatrzymać chwilę w duecie z Edytą Górniak. 25 listopada singiel Anyone i Want to Be zapewnił jej z kolei historyczne zwycięstwo w 16. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku.

W związku z promocją limitowanej kolekcji Reporter Young, której Roxie jest współautorką, odbędzie się w Bonarce koncert, podczas którego młoda artystka zaśpiewa swoje najpopularniejsze piosenki. Obok Roxie na scenie zobaczymy grupę taneczną, która wzbogaci całe widowisko. Po koncercie wszyscy fani Roxie zostaną zaproszeni do salonu Reporter Young, gdzie będzie można przy ściance zrobić sobie wspólne selfie z artystką i zdobyć jej autograf.

Koncert Roxie odbędzie 2 grudnia o godz. 13:00 w Bonarce, na placu przy fontannie. Wstęp na wydarzenie jest darmowy. 

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze wiadomości z małopolski

WIĘCEJ WIADOMOŚCI Z MAŁOPOLSKI →