poniedziałek, 08 kwiecień 2019 10:58

Pierwszy raz zmienia wszystko

Napisane przez
After After Multikino Kraków

Pierwszy raz zmienia wszystko! – „After” przedpremierowo  - 11 kwietnia w ramach cyklu „Kino na Obcasach”
After” – godny następca „50 twarzy Greya” na podstawie światowego bestsellera przedpremierowo 11 kwietnia podczas Kina na Obcasach w Multikinie.

 

 

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo… szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

 

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się  11 kwietnia 2019 r. Adres : Kraków, Dobrego Pasterza 128.

Przed filmem zapraszamy Panie na mnóstwo atrakcji. Gościem wieczoru będzie THE BODY SHOP- naturalne kosmetyki, kultowe masła, pachnące żele pod prysznic, balsamy do ciała, peelingi, olejki zapachowe.

Dodatkowo na Panie czekają nagrody niespodzianki między innymi od: FM World, The Body Shop, Vanila Body Shop, Briju, Prószyński I Spółka, Foodcare, Ikea, Mydlarania U Franciszka, Cuccina Aperta, Radio Plus.Wstęp tylko dla Pań!

Zapraszamy serdecznie!Michał Kizlich

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.