Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock Wyróżniony

Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock

Na początku sierpnia br. odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, uruchomią około 80 dodatkowych składów musicREGIO – specjalnych pociągów, które będą dowozić pasażerów na koncerty i umożliwią wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu. Dla tych, którzy zdecydują się kupić bilety wcześniej, przewoźnik przygotował specjalne promocje.

Bilety na pociągi musicREGIO będą dostępne w sprzedaży internetowej już od 26 czerwca br. W tym roku przewoźnik przygotował atrakcyjne promocje. Wszyscy, którzy od 26 czerwca do 9 lipca kupią bilety na stronach biletyregionalne.pl i koleo.pl, otrzymają 10-procentową zniżkę! Aby zaoszczędzić jeszcze więcej (do 30%!), warto od razu kupić bilet w dwie strony. Sprzedaż biletów w kasach POLREGIO rozpocznie się 1 lipca. Bilety na pociągi musicREGIO będą dostępne także w okienkach kasowych innych przewoźników: PKP Intercity, Kolei Mazowieckich i Kolei Wielkopolskich.

Woodstockowe pociągi wyjadą na trasy już wieczorem 31 lipca, a w drogę powrotną większość z nich wyruszy 6 sierpnia. Dwa dodatkowe pociągi musicREGIO odjadą z Kostrzyna dzień po zakończeniu festiwalu, czyli 7 sierpnia. Do Kostrzyna nad Odrą będzie można dojechać ze wszystkich regionów Polski, zarówno z największych aglomeracji (Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Wrocław, Poznań), jak i z wielu mniejszych miast i miasteczek. Na mapie połączeń musicREGIO znalazły się także nowe punkty, takie jak: Kołobrzeg, Włocławek, Piła, Siedlce czy Mińsk Mazowiecki.

Duży wpływ na rozkład jazdy pociągów musicREGIO mają prace remontowe prowadzone na wielu trasach kolejowych. Ze względu na nie pociągi z Warszawy będą kursowały innymi trasami: przez Łódź, Kalisz oraz przez Włocławek, Toruń. Z uwagi na zamknięcie linii kolejowej Lublin – Warszawa
w tym roku nie będą jeździły pociągi do i z Lublina. Mieszkańcom Lubelszczyzny rekomendujemy skorzystanie z pociągu musicREGIO kursującego z i do Łukowa. Przypominamy również, że ze względu na prowadzony obecnie remont estakady kolejowej w Gorzowie Wielkopolskim z utrudnieniami muszą się liczyć także podróżujący z Kostrzyna do Krzyża i Poznania. Na części trasy, pomiędzy stacjami Gorzów Wlkp. i Gorzów Wlkp. Wschodni, podróżni korzystają z autobusów komunikacji zastępczej.

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, od lat angażują się w obsługę imprez o charakterze masowym – wydarzeń kulturalnych, religijnych oraz sportowych. Od początku swojego istnienia przewoźnik uruchamia też dodatkowe pociągi dla uczestników Przystanku Woodstock, od kilku lat kursujących pod szyldem musicREGIO. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w 2012 roku Przewozy Regionalne zapewniły obsługę transportową Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, a podczas odbywających się w zeszłym roku Światowych Dni Młodzieży pociągami POLREGIO podróżowało blisko milion pasażerów. Organizacja przejazdów dla pielgrzymów udających się na ŚDM była największą operacją logistyczną w historii spółki.

Ostatnio zmieniany wtorek, 11 lipiec 2017 15:52
Powrót na górę
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA