Papa Roach kolejnym headlinerem Czad Festiwal 2018! Wyróżniony

piątek, 09 marzec 2018 14:55

Papa Roach nigdy nie podążali łatwą ścieżką i nie robią tego teraz. W ciągu ostatnich dwudziestu lat grupa stała się prawdziwym trendsetterem w muzyce hard rockowej.

Autorzy hitów Last Resort czy She Loves Me Not, dwukrotnie nominowani do nagród Grammy, koncertowali po całym globie z wieloma artystami, od Eminema po Marilyna Mansona. I chociaż na ostatnim albumie zespół wyraźnie flirtuje z różnymi gatunkami muzycznymi, Crooked Teeth (2017) wydaje się być powrotem do korzeni.

Od zaraźliwej tytułowej piosenki przez klimatyczną balladę “Periscope” (z gościnnym występem Skylar Grey), aż po hip-hopowo rockowy “Sunrise Trailer Park” (z zapadającymi w pamięć wersami Machine Gun Kelly), Crooked Teeth ukazuje różne oblicza Papa Roach udowadniając, że ich miejsce znajduje się na szczycie hard rockowego uniwersum.

Festiwal odbędzie się w dniach 15 do 18 sierpnia w Straszęcinie k. Dębicy. Bilety do nabycia na: http://www.czadfestiwal.pl/bilety/ Szczegółowe informacje znajdziecie na www.czadfestiwal.pl

(red)

(red)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Ostatnio na głos24

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA