Czad Festiwal odwołany! Wyróżniony

Czad Festiwal 2018 odwołany - poinformowała dziś Agencja Artystyczna ARENA, organizator imprezy, która w dniach 15-18 sierpnia po raz szósty miał odbyć się w Straszęcinie w powiecie dębickim. 

Tegoroczny Czad Festiwal miał być już 6-tą edycją jednego z największych wydarzeń muzycznych w południowo wschodniej Polsce. Po sukcesie piątej, jubileuszowej imprezy wydawało się, że spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem. Tym większym zaskoczeniem jest dzisiejszy komunikat.  

"Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że z powodu małego zainteresowania oraz niechęci i utrudnień ze strony niektórych lokalnych środowisk zmuszony jest odwołać Czad Festiwal zaplanowany w dniach 15-18 sierpnia 2018 roku w Straszęcinie. Bardzo przepraszamy fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim artystom, partnerom i patronom medialnym. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację." - czytamy na stronie festiwalu.  

Organizatorzy informują też o możliwości i warunkach zwrotu biletów. "Osoby, które kupiły bilety za pośrednictwem strony arenashop.arenaagencja.pl, proszone są o odesłanie biletów wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym tutaj do 7 dni od daty ogłoszenia przez Organizatora na adres: Agencja Artystyczna ARENA, al. Jana Pawła II 21 39-200 Dębica z dopiskiem: ZWROT. Zwrot dokonany zostanie najpóźniej do 30 dni roboczych od daty odebrania przesyłki przez Agencję Artystyczną ARENA, z prawidłowo wypełnionymi i dostarczonymi dokumentami."

Szkoda imprezy. Można tylko współczuć fanom mocnego rocka, którzy tym razem będą musieli wybrać się w inne miejsce.

mg, foto: arch red. 

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA