poniedziałek, 30 lipiec 2018 16:39

Unikalne auto Chajzera i Pol’and’Rock z lotu ptaka tylko w Strefie Allegro!

Napisał

Już za kilka dni widzimy się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Poza koncertami, nie zabraknie też atrakcji przygotowanych przez naszych partnerów. Dzisiaj zapraszamy do Strefy Allegro, która znajduje się w pobliżu Dużej Sceny.

Unikatowe auto w Strefie Allegro
Festiwal PolAndRock to nie tylko okazja do podziękowania wolontariuszom za Finał WOŚP. To także doskonała okazja, by przygotować się na kolejny, 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jego internetowe aukcje na Allegro. W tym celu swoje wysiłki połączą Filip Chajzer i Szymon Chwalisz. W Strefie Allegro pojawi się zabytkowy Volkswagen Golf, który w trakcie trwania festiwalu zamieni się w „motoryzacyjne dzieło sztuki”. Oczywiście przy aktywnym udziale uczestników PolAndRock’a. Auto będzie malowane w czwartek i piątek (2-3.08) w godzinach 12-16, a w styczniu trafi na licytację WOŚP. Zapraszamy do obejrzenia niezwykłego samochodu w Strefie Allegro!

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.