KSHMR, Martin Jensen i Jay Hardway dołączają do grona artystów EDM na Czad Festiwal 2017! Wyróżniony

KSHMR, Martin Jensen i Jay Hardway dołączają do grona artystów EDM na Czad Festiwal 2017!

Grono artystów EDM, którzy wystąpią na Czad Festiwal powiększa się o kolejne znane nazwiska.

Enigmatyczny producent i DJ kryjący się pod pseudonimem KSHMR niczym tsunami wkroczył na muzyczną scenę EDM w 2014 roku, wydając swój pierwszy singiel „Megalodon”. W 2015 roku zagrał na Ultra Music Festiwal, a już rok później zaprezentował set na scenie głównej festiwalu Tomorrowland. Krótka kariera KSHMR'a naznaczona jest znakomitymi utworami, które trafiły na czołowe miejsca listy Beatport: „No Heroes”, „Burn”, „Secrets” (ponad 153 mln odtworzeń!), „Dead Mans Hand”, „Kashmir”, „Dogs”, „Karate” czy „JAMMU”. DJ ma na koncie udane kolaboracje z artystami takimi jak Tiesto i Vassy („Secrets”), DVBBS, Borgeous, Dimitri Vegas & Like Mike („Stampede”), Tigerlily („Invisible Children”) czy Bassjackers („Memories”, ft. Sirah). W 2016 roku KSHMR został nagrodzony „Best Live Act” magazynu DJ Mag i wspiął się na miejsce 12 listy najlepszych Djów według tego czasopisma. W tym roku wydał także swój pierwszy album, The Lion Across The Field. Wszystko wskazuje na to, że set na Czadzie będzie dosłownie naszpikowany hitami!

Jay Hardway, wschodząca gwiazda sceny EDM, jest jednym z najbardziej fascynujących i utalentowanych twórców młodego pokolenia. Jego dyskografia rośnie równie szybko jak liczba występów w trasie. Pochodzący z Holandii Hardway zaczął produkować własne kawałki i udzielać się jako Dj już wieku 14 lat, inspirację  czerpiąc  od  tak  wielkich  nazwisk  jak  Tiesto,  Afrojack  czy  Laidback  Luke.  Pierwszy utwór „Registartion Code” był wspólnym przedsięwzięciem Hardway'a i wtedy jeszcze nieznanego Martina Garrixa. Opublikowany bezpłatnie w serwisie SoudCloud singiel zapoczątkował trwałą, pełną sukcesów relację pomiędzy tą dwójką. Kolejne wspólne utwory odnotowały miliony odsłon w sieci, w tym „Wizard” (ponad 200 milionów streamów!), który dotarł do 1 miejsca listy Beatport. Jednak Jay Hardway to przede wszystkim  twórca  znakomitych  solowych  kawałków  i  remiksów.  Inspirowany  muzyką  trance  utwór „Somnia” wyraźnie pokazuje, że w muzycznym stylu holenderskiego Dj'a znajdzie się miejsce także dla nieco łagodniejszych dźwięków, i że jeszcze wiele możemy spodziewać po tym utalentowanym artyście. Ubiegły rok był dla Hardway'a pasmem sukcesów. DJ zadebiutował na legendarnej liście Top 100 magazynu DJ Mag. Występował na największych światowych scenach klubowych i festiwalach takich jak Tomorrowland, EDC New York, Hakkasan Las Vegas, MTV Mobile Beats, Sziget, WiSH Outdoor, Creamfields Brasil, Electric Love, Pacha NYC, AMF czy Mysteryland. Rok 2017 rozpoczął własną trasą koncertową w Azji. Także w USA, gdzie Jay będzie rezydentem w klubie Temple w San Francisco, zaplanowano 4 trasy koncertowe, a już w sierpniu Hardway wystąpi na Czad Festiwalu! Spodziewamy się, że jego koncert będzie potężną dawką scenicznej energii!

Martin Jensen nie planował kariery muzycznej, jednak jego niezaprzeczalny talent w sposób naturalny zaprowadził go do muzycznego uniwersum sceny EDM. Już pierwsze single z miejsca wprowadziły go do czołówki artystów EDM, w pełni ukazując innowacyjny sposób tworzenia dźwięków i singli.  Nieszablonowy i bezkompromisowy styl przyniósł mu miliony fanów na całym świecie. Przełomem w karierze Jensena był viralowy utwór „Si”, kolejny singiel „All I Wanna Do” z miejsca stał się letnim hitem, umacniając tym samym pozycję Duńczyka jako jednego z wiodących twórców sceny EDM - singiel pokrył się platyną w Szwecji, Holandii i Danii. Najnowszy utwór „Solo Dance” kontynuuje dobrą passę artysty - singiel dotarł do 30 miejsca na Global Spotify Charts z niewiarygodną liczbą 122 milionów odtworzeń w serwisie! W 2016 roku Martin Jensen znalazł się w światowym rankingu Top 100 magazynu DJ Mag, jako pierwszy duński artysta od blisko dekady. „Dla Dj'a to ogromne osiągnięcie. To tak jakby trafić na listy w Stanach lub Wielkiej Brytanii. To niesamowite i naprawdę fantastyczne ponieważ lista Top 100 jest tworzona przez czytelników DJ Mag – fanów, którzy naprawdę słuchają i tańczą do muzyki dance”, podsumowuje  swój sukces Martin Jensen.

Artyści ogłoszeni do tej pory: Bastille, Billy Talent, Steve Aoki, The Offspring, Alestorm, Anti-Flag, Beyong the Black, Blind Guardian, Che Sudaka, Dubioza Kolektiv, Epica, Hoffmaestro, Ky-Mani Marley,  La Raiz, Sonata Arctica, Zebrahead, Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Big Cyc, Coma, Czesła Śpiewa, Hunter, Lady Pank akustycznie, Łydka Grubasa, Nocny Kochanek, Trzynasta w Samo Południe.

***

Czad Festiwal 2017 odbędzie się w dniach 23 sierpnia – 27 sierpnia w Arena Park,  Straszęcin 87. W tym roku usłyszymy między innymi The Offspring, KSHMR, Steve Aoki, Bastille, Billy Talent, ONE OK ROCK i wiele więcej!

Bilety do kupienia na stronie http://www.czadfestiwal.pl/bilety/

Powrót na górę
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA