Marzena Gitler

Marzena Gitler

Przewodniczący Rady Gminy oraz Wójt Gminy Tuszów Narodowy, Proboszcz Parafii pw. NMP w Borkach Nizińskich, Sołtys wsi Borki Nizińskie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Grochowem serdecznie zapraszają na Dożynki Gminy Tuszów Narodowy, które jutro odbędą się w Borkach Nizińskich.

TOPR prowadzi akcję ratunkową w Tatrach. Na miejscu działa dziewięciu ratowników. Próbują dotrzeć do uwięzionych 400 metrów od wejścia grotołazów, którym drogę odcięła woda.

Mszą świętą o godz. 18 w starym kościółku w Szczawie rozpoczął się dziś tradycyjny dwudniowy Odpust Partyzancki. To uroczystość upamiętniająca Armię Krajową.

Gmina Ryglice otrzymała 2 776 900,00 zł dofinansowania na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w miejscowości Bistuszowa. Środki przyznano w ramach programu "Sportowa Polska".

Gmina Ryglice zaprasza w niedzielę na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się w Woli Lubeckiej na boisku sportowym przy kościele.

Gmina Korzenna otrzymała 4,5 mln zł dofinansowania na budowę krytej pływalni wraz z zapleczem techniczno-szatniowosanitarnym przy Szkole Podstawowej w Korzennej. Środki przyznano w ramach programu „Sportowa Polska”.

Strona 1 z 592