Michał Kizlich

Michał Kizlich

Już 16 czerwca w Hotelu Forum odbędzie się pierwsza edycja Barber FEST. w Krakowie!
Barber FEST. to pierwsza w Polsce inicjatywa, która zrzesza najlepsze polskie salony barberskie, tatuatorów, producentów akcesoriów barberskich, designerów mody męskiej, producentów kosmetyków do pielęgnacji włosów, brody i skóry w jednym miejscu.

W Kamieniołomie im św. Jana Pawła II obok kościoła św. Józefa w Krakowie odbędzie się uroczyste spotkanie poświęcone twórczości Adama Bujaka oraz prezentacja jego retrospektywnego albumu „Życie malowane światłem”.

Przezabawna komedia twórców „Opowieści do poduszki” oraz „Parszywych drani” – „Oszustki” przedpremierowo 11 czerwca w ramach cyklu „Kino na Obcasach”.
„Oszustka” to pełna humoru opowieść z udziałem największych gwiazd Hollywood.

Wisła Kraków zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 10-14 czerwca na obiektach treningowych przy ulicy Reymonta 22. Swoje umiejętności pod okiem trenerów młodzieżowych grup Wisły mogą sprawdzić chłopcy urodzeni w latach 2007-2013.

Boimy się wystąpień publicznych. Wyjście przed publiczność kojarzy się nam z czymś gorszym niż wyrwanie zęba. Dlatego najczęściej unikamy przemówień a jak już musimy stanąć przed publicznością to odwlekamy przygotowanie się. W konsekwencji wypadamy jeszcze gorzej. Jest jednak sposób na to, żeby dobrze występować publicznie.

Dla Bryana Adamsa miłość do muzyki nie zna granic, a jego charakterystyczny, zachrypnięty głos świetnie sprawdza się w różnych konfiguracjach. 

Strona 1 z 10