czwartek, 13 wrzesień 2018 15:34

"Święto orlego szlaku" 22 września!

Napisała

Koncerty, rekonstrukcje historyczne, pokazy taneczne, warsztaty, turnieje, w sumie ponad 170 atrakcji w blisko 30 miejscach. Tak w skrócie zapowiada się pierwsza edycja Juromanii Święta Szlaku Orlich Gniazd, której program przedstawiono podczas konferencji z udziałem marszałka Wojciecha Saługi.

piątek, 07 wrzesień 2018 10:56

Przyjdź na koncert i świętuj niepodległość

Napisała

9 września, w pięciu miejscowościach Małopolski o tej samej porze rozpoczną się Koncertów Wolności. Dzięki prowadzeniu symultanicznej transmisji obrazu na umiejscionych obok scen telebimach uczestnicy imprezy w Wolbromiu, Rabce-Zdroju, Muszynie, Dobczycach i Brzesku będą mogli obserwować na żywo koncerty odbywające się u sąsiadów. 

czwartek, 02 sierpień 2018 13:47

Rozpoczyna się 24. Pol’and’Rock Festival!

Napisał

Zaraz będzie głośno! Wszyscy z niecierpliwością wyczekują godziny 15.00, kiedy z Dużej Sceny usłyszą konduktorski gwizdek, sygnalizujący rozpoczęcie kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Dziś w Kostrzynie nad Odrą muzyka zatrzęsie ziemią!

Już za kilka dni widzimy się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Poza koncertami, nie zabraknie też atrakcji przygotowanych przez naszych partnerów. Dzisiaj zapraszamy do Strefy Allegro, która znajduje się w pobliżu Dużej Sceny.

sobota, 28 lipiec 2018 08:59

Nie żyje Kora

Napisał

Wokalistka przegrała walkę z rakiem. Zmarła dzisiaj nad ranem w Bliżowie na swoim ukochanym Roztoczu. Miała 67 lat. Była jedną z najwięszych osobowości na polskiej scenie muzycznej.

piątek, 27 lipiec 2018 13:55

Czad Festiwal odwołany!

Napisała

Czad Festiwal 2018 odwołany - poinformowała dziś Agencja Artystyczna ARENA, organizator imprezy, która w dniach 15-18 sierpnia po raz szósty miał odbyć się w Straszęcinie w powiecie dębickim. 

6. Festiwal Muzyki EMANACJE nabiera tempa! W weekend 21-22 lipca festiwalowe wydarzenia odbyły się w czterech małopolskich miejscowościach – w Lusławicach, Krakowie, Dębnie i Bieczu, a już w środę, 25 lipca, w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach rozpocznie się III. Międzynarodowy Jazzowy Konkurs Skrzypcowy im. Zbigniewa Seiferta!

Mikrofony nagłowne u artystów, podwójne zestawy identycznych instrumentów i kamera zjeżdżająca z wysokości 4 metrów – tak wyglądały kulisy nagrania teledysku do utworu „Początek”, promującego trasę Męskie Granie 2018. Wideo z udziałem KORTEZA, PODSIADŁO i ZALEWSKIEGO po miesiącu od premiery ma już ponad13 mln wyświetleń. Teraz można zobaczyć także krótki film z planu klipu, który został udostępniony na kanale Męskiego Grania na YouTube.

Mistrzowie polskiej sceny muzycznej oraz młodzi, obiecujący artyści – podczas tegorocznej trasy Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec, nie zabraknie muzycznych niespodzianek i nieoczywistych artystycznych interpretacji. W siedmiu miastach oprócz KORTEZA, PODSIADŁO i ZALEWSKIEGO zagrają m.in. NOSOWSKA, Natalia Przybysz, FISZ EMADE TWORZYWO i ØRGANEK, którzy zaserwują publiczności niezapomnianą muzyczną ucztę.

Strona 1 z 10

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA