Kultura

Kultura (74)

Małopolska: Weekend dla rodziny

Darmowe przejazdy Kolejami Małopolskimi z Krakowa do Wieliczki i z powrotem połączone z możliwością darmowego wejścia do Tężni Solankowej w Wieliczce,  darmowe (lub za symboliczną złotówkę) wejścia dla rodzin do muzeów, atrakcje dla dzieci w krakowskim Kinie Kijów, pokazy masażu w Nowym Sączu, Piknik Rodzinny w Myślenicach - w całym województwie od 18 do 20 maja nie zabraknie koncertów dla dzieci, konkursów, pokazów, gier terenowych, warsztatów artystycznych, i wielu innych atrakcji dla małych i dużych w ramach „Małopolskich Dni Rodziny”.

Czytaj dalej...

Ostróda Reggae Festival 2018 - Jamajczycy i Górale

Ostróda Reggae Festival (5-8 lipca) po raz pierwszy prezentuje obsypany wieloma nagrodami jamajsko-polski projekt Twinkle Brothers & Trebunie Tutki. Na scenie festiwalu pojawi się również nowy zespół Gutek, solowy projekt wokalisty powszechnie znanego z wielu muzycznych aktywności, m.in. Indios Bravos.

Czytaj dalej...

11.Netia OFF CAMERA: liceum po drugiej stronie kamery

Galeria ikonicznych licealnych postaci w rodzaju: cheerleaderek, klasowych mięśniaków, dziwacznych nauczycieli oraz motywy pierwszej miłości i rozczarowania, ale też niejedno zaskoczenie. Netia OFF CAMERA zaprasza do świata młodzieńczych fascynacji, gwałtownych emocji i problemów większych niż samo życie.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA