Kultura

Kultura (79)

Europejski Stadion Kultury 2018

Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury to największy na Podkarpaciu i jeden z najciekawszych festiwali w Polsce, który co roku zapewnia uczestnikom intensywną dawkę doznań artystycznych. To co wyróżnia ESK spośród innych festiwali, to jego interdyscyplinarny charakter. Program festiwalu łączy w sobie nie tylko różne gatunki muzyczne, ale również dziedziny sztuki: teatr, fotografię, film oraz sztuki wizualne.

Czytaj dalej...

Czyste Tatry po raz siódmy, czyli zostawmy góry bez odpadów

Tegoroczny finał projektu Czyste Tatry zaplanowano w Zakopanem na 29 i 30 czerwca. Tysiące wolontariuszy już po raz siódmy ruszą na górskie szlaki, by pozbierać śmieci i pokazać, że w górach nie ma dla nich miejsca. Na Górnej Równi Krupowej, w miasteczku Czystych Tatr, będzie czekać mnóstwo atrakcji, a na finał – w podzięce za ciężką pracę – zagrają Pudelsi i Łąki Łan. 

Czytaj dalej...

Małopolska dla maturzystów – koncert dla młodych

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Pierwsze takie w historii, a do tego zupełnie bezpłatne. W jednym miejscu spotkają się wszyscy tegoroczni małopolscy maturzyści. Po miesiącach ciężkiej nauki, nieprzespanych nocach, a w końcu wielkim teście wiedzy – egzaminie dojrzałości – czas na odpoczynek i dobrą zabawę. Już 23 czerwca w TAURON Arenie Kraków specjalnie dla nich zagrają topowe, polskie gwiazdy: Margaret, Kamil Bednarek i Afromental. Małopolska już dziś zaprasza maturzystów na ten niepowtarzalny koncert.

Czytaj dalej...

Małopolska: Weekend dla rodziny

Darmowe przejazdy Kolejami Małopolskimi z Krakowa do Wieliczki i z powrotem połączone z możliwością darmowego wejścia do Tężni Solankowej w Wieliczce,  darmowe (lub za symboliczną złotówkę) wejścia dla rodzin do muzeów, atrakcje dla dzieci w krakowskim Kinie Kijów, pokazy masażu w Nowym Sączu, Piknik Rodzinny w Myślenicach - w całym województwie od 18 do 20 maja nie zabraknie koncertów dla dzieci, konkursów, pokazów, gier terenowych, warsztatów artystycznych, i wielu innych atrakcji dla małych i dużych w ramach „Małopolskich Dni Rodziny”.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA